Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga upplevelse. Genom att använda hemsidan accepterar du att cookies används. Stäng

Bildarkiv

Handboll Fotboll Futsal Lagfotografering

Innebandy Konståkning Presskonferens Konsert/gala Motorsport
Softboll Ishockey Resor Övrigt

IFK Skövde HK-IK Sävehof 22-33 (2017-11-11)
Skara HF-VästeråsIrsta HF 17-27 (2017-11-11)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 03 Norrköpings HK - Önnereds HK 1 (2017-11-06)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 01-02 A-FINAL P0102 HK Aranäs 1-Tyresö Handboll (2017-11-05)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 01-02 A-FINAL F0102 Skövde HF 1-IK Sävehof 2 (2017-11-05)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 03 A-FINAL P03 HK Aranäs 1-RP IF Linköping 3 (2017-11-05)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 03 A-FINAL F03 IK Sävehof 1-H43 Lund HF (2017-11-05)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 04 A-FINAL P04 IFK Skövde HK 2-H43 Lund 2 (2017-11-05)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 04 A-FINAL F04 Kärra HF 1-HK Malmö 1 (2017-11-05)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 05 A-FINAL P05 H43 Lund 1-HK Aranäs 3 (2017-11-05)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 05 A-FINAL F05 HK Ankaret-Haninge HK (2017-11-05)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 06 A-FINAL P06 HK Silwing/Troja-BK Heid (2017-11-05)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 06 A-FINAL F06 IF Hallby HK 2-Tyresö Handboll 2 (2017-11-05)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 01-02 Elverum Håndball 1-IFK Skövde HK 4 (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 01-02 Önnereds HK 2-Spånga HK 2 (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 01-02 IK Sävehof 3-Uppsala HK 1 (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 01-02 Lugi HF-HK Country (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 01-02 IK Sävehof 2 - IFK Skövde HK 3 (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 01-02 IK Sävehof 1 - Lugi HF (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 01-02 Elverum Håndball 2 - HK Country (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 01-02 IF Hallby HK 1 - Önnereds HK 3 (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 01-02 Uppsala HK 3 - IFK Skövde HK 1 (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 01-02 Kärra HF 1-Skövde HF 2 (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 01-02 KFUM Trollhättan 2-Spånga HK (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 01-02 Vetlanda HF-Skövde HF 1 (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 01-02 BK Heid-IK Sävehof 1 (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 01-02 Lugi HF 2-IK Bolton (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 03 Huddinge HK 1-IK Sävehof 1 (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 03 Elverum Håndball 1-IK Sävehof 2 (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 03 HK Country-HK Aranäs 2 (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 03 Skara HF-Kärra HF 2 (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 03 HK Aranäs 1 - Önnereds HK Vit (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 04 RP IF Linköping 2-IK Sävehof 1 (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 06 Kärra HF - Skara HK (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 06 Kärra HF 2-Nödinge SK Handboll (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 06 HK Lidköping 1 - Skövde HF 2 (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 06 KFUM Ulricehamn - HK Aranäs 2 (2017-11-04)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 01-02 Önnereds HK 3 - IFK Skövde HK 1 (2017-11-03)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 01-02 Torslanda HK - Spånga HK 1 (2017-11-03)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 01-02 Hammarby Handboll - LIF Lindesberg (2017-11-03)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 01-02 Skövde HF 3 - HK Lidköping (2017-11-03)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 01-02 Kärra HF 3 - Skövde HF 1 (2017-11-03)
Skadevi Handbollscup 2017 Pojkar 04 Nödinge SK Handboll - IFK Tumba HK (2017-11-03)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 04 IFK Karlsborg - HK Malmö 1 (2017-11-03)
Skadevi Handbollscup 2017 Flickor 05 Huddinge HK 1 - Kristianstad HK 1 (2017-11-03)
Skadevi Handbollscup 2017 Övrigt Drop-album (2017-11-03)
IFK Skövde HK-OV Helsingborg 34-29 (2017-11-02)
Skövde HF-Önnereds HK 25-24 (2017-11-01)
HK Country-HK Brukspôjkera 18-21 (2017-10-22)
HK Skövde-HK Brukspôjkera 30-28 (2017-10-22)
HK Country-IFK Ystad HK 24-31 (2017-10-21)
Skara HF-Skövde HF 25-23 (2017-10-14)
Skövde HF-Lugi HF 23-23 (2017-10-07)
IFK Skövde HK-Redbergslids IK 26-28 (2017-10-05)
IFK Skövde HK-Hammarby IF HF 30-29 (2017-09-27)
Skara HF-Boden Handboll IF (2017-09-22)
Annliz Cup Skövde HF-Fredrikstad BK 21-27 (2017-08-27)
HK Country-Sollentuna HK 31-26 (2017-03-25)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 36-26 (2016-12-29)
IFK Skövde HK-Eskilstuna Guif 36-25 (2016-12-26)
Skövde HF-Skuru IK 27-26 (2016-12-21)
HF Somby/Skövde-HK S-hof 39-23 (2016-12-17)
IFK Skövde HK-IFK Ystad HK 34-27 (2016-12-16)
HK Country-HK Brukspôjkera 25-25 (2016-12-11)
IFK Skövde HK-IFK Kristianstad 32-33 (2016-12-06)
IFK Skövde HK-Ystads IF HF 31-30 (2016-11-27)
Skadevi Handbollscup 2016 Övrigt Minihandboll 12/11 (2016-11-19)
Skadevi Handbollscup 2016 Övrigt Övrigt Arena Skövde Torsdag (2016-11-19)
Skadevi Handbollscup 2016 A-pojkar 00-01 IK Sävehof-Enköpings HF (2016-11-15)
Skadevi Handbollscup 2016 A-pojkar 00-01 Eskilstuna Guif-IF Hallby HK 2 (2016-11-15)
Skadevi Handbollscup 2016 A-pojkar 00-01 Önnereds HK 2-Halmstad Handboll (2016-11-15)
Skadevi Handbollscup 2016 A-pojkar 00-01 Enköpings HF-Bollstanäs SK (2016-11-15)
Skadevi Handbollscup 2016 A-pojkar 00-01 HK S-hof-RP IF Linköping (2016-11-15)
Skadevi Handbollscup 2016 A-flickor 00-01 Höörs HK H65 1-HK S-hof 1 (2016-11-15)
Skadevi Handbollscup 2016 A-flickor 00-01 Torslanda HK-Skövde HF F00 (2016-11-15)
Skadevi Handbollscup 2016 D-pojkar 06 Eskilstuna Guif 1-Stenungsunds HK (2016-11-15)
Skadevi Handbollscup 2016 D-pojkar 06 Torslanda HK-Falköpings AIK HK (2016-11-15)
Skadevi Handbollscup 2016 D-flickor 06 Skövde HF 1-Skuru IK (2016-11-15)
Skadevi Handbollscup 2016 D-flickor 06 Torslanda HK 3-Kärra HF (2016-11-15)
Skadevi Handbollscup 2016 D-flickor 06 Torslanda HK 2-Skövde HF 2 (2016-11-15)
Skadevi Handbollscup 2016 C-flickor 04 RP IF Linköping 1-Kärra HF 1 (2016-11-10)
Skadevi Handbollscup 2016 C-pojkar 05 H43 Lund 1-H43 Lund 2 (2016-11-10)
Skadevi Handbollscup 2016 C-flickor 05 Huddinge HK 2-Skuru IK (2016-11-10)
Skadevi Handbollscup 2016 A-pojkar 00-01 A-FINAL IFK Skövde HK 2-Tyresö Handboll Röd (2016-11-08)
Skadevi Handbollscup 2016 A-flickor 00-01 A-FINAL HK Silwing Troja-Skövde HF F01 (2016-11-08)
Skadevi Handbollscup 2016 B-pojkar 02 A-FINAL IFK Skövde HK 1-H43 Lund Centrum (2016-11-08)
Skadevi Handbollscup 2016 B-flickor 02 A-FINAL Kärra HF 1-HK Silwing/Troja (2016-11-08)
Skadevi Handbollscup 2016 B-pojkar 03 A-FINAL HK Aranäs 2-RP IF Linköping 3 (2016-11-08)
Skadevi Handbollscup 2016 B-flickor 03 A-FINAL H43 Lund HF-Skuru IK 2 (2016-11-08)
Skadevi Handbollscup 2016 C-pojkar 04 A-FINAL HK Silwing Troja-Önnereds HK 1 (2016-11-08)
Skadevi Handbollscup 2016 C-flickor 04 A-FINAL Dalhems IF-Kärra HF 1 (2016-11-08)
Skadevi Handbollscup 2016 C-pojkar 05 A-FINAL H43 Lund 2-HK Aranäs 2 (2016-11-08)
Skadevi Handbollscup 2016 C-flickor 05 A-FINAL Skuru IK-Önnereds HK 2 (2016-11-08)
Skadevi Handbollscup 2016 Övrigt Övrigt Arena Skövde Fredag (2016-11-08)
Skadevi Handbollscup 2016 Övrigt Övrigt Arena Skövde Lördag (2016-11-08)
Skadevi Handbollscup 2016 Övrigt Övrigt Arena Skövde Söndag (2016-11-08)
Skadevi Handbollscup 2016 A-pojkar 00-01 Alingsås HK 2-Siggerud IL (2016-11-05)
Skadevi Handbollscup 2016 A-pojkar 00-01 RP IF Linköping-Tyresö Handboll Röd (2016-11-05)
Skadevi Handbollscup 2016 A-pojkar 00-01 Önnereds HK 1-Lugi HF (2016-11-05)
Skadevi Handbollscup 2016 A-pojkar 00-01 Norrköpings HK-IFK Tumba HK 1 (2016-11-05)
Skadevi Handbollscup 2016 A-pojkar 00-01 Alingsås HK 1-Hallstahammars SK HK (2016-11-05)
Skadevi Handbollscup 2016 A-pojkar 00-01 IFK Skövde HK 4-IFK Strängnäs (2016-11-05)
Skadevi Handbollscup 2016 B-flickor 02 IF Hallby HK-HK Lidköping (2016-11-05)
Skadevi Handbollscup 2016 B-flickor 02 RP IF Linköping-Kärra HF 1 (2016-11-05)
Skadevi Handbollscup 2016 B-flickor 02 HK Country-HK Silwing/Troja (2016-11-05)
Skadevi Handbollscup 2016 B-flickor 02 H43 Lund-Kärra HF 2 (2016-11-05)
Skadevi Handbollscup 2016 B-flickor 02 Alingsås HK-Skara HF Lila (2016-11-05)
Skadevi Handbollscup 2016 B-flickor 02 Önnereds HK 2-Ellverum Håndball Yngres (2016-11-05)
Skadevi Handbollscup 2016 A-pojkar 00-01 LIF Lindesberg-HK Lidköping (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 A-pojkar 00-01 IFK Tumba HK 2-IFK Skövde HK 1 (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 A-pojkar 00-01 Halmstad Handboll-IFK Skövde HK 2 (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 A-flickor 00-01 Kärra HF 1-Skara HF Vit (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 A-flickor 00-01 HK Aranäs 2-Skara HF Lila (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 A-flickor 00-01 Borås HK 84-Kärra HF 2 (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 A-flickor 00-01 HK Aranäs 1-Skövde HF F01 (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 A-flickor 00-01 LIF Lindesberg-Skövde HF F00 (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 A-flickor 00-01 HK S-hof 1-LIF Lindesberg (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 A-flickor 00-01 IL Runar Håndball-HK Aranäs 2 (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 B-pojkar 02 HK Silwing/Troja-HK Aranäs 1 (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 B-pojkar 02 RP Linköping 2-Kärra HF 2 (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 B-pojkar 02 IFK Skövde HK 1-Vetlanda HF (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 B-flickor 03 IFK Bankeryd-Skövde HF 1 (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 B-flickor 03 GF Kroppskultur 2-HK Country (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 B-flickor 03 GF Kroppskultur 1-HK Lidköping 2 (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 B-flickor 03 Kungälvs HK 2-HK Lidköping 1 (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 B-flickor 03 Elverum Håndball 1-Redbergslids IK (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 B-flickor 03 IK Sävehof-Gustavsbergs IF HK (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 B-flickor 03 Önnereds HK 2-LVHK Lödde (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 B-flickor 03 Skara HF-Elverum Håndball 2 (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 C-flickor 04 Habo Handboll 2-IFK Karlsborg (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 C-flickor 04 Alingsås HK 1-Skövde HF 3 (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 C-flickor 04 Kärra HF 1-Skövde HF 2 (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 C-pojkar 05 IFK Strängnäs 2-Täby HBK (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 C-pojkar 05 IFK Strängnäs 1-IFK Skövde HK 2 (2016-11-04)
Skadevi Handbollscup 2016 C-flickor 05 Tyresö Handboll-Skövde HF 3 (2016-11-04)
Skara HF-Skövde HF 19-28 (2016-11-02)
IFK Skövde HK-HK Malmö 20-31 (2016-10-27)
HK Country-Uppsala HK 35-26 (2016-10-22)
Skara HF-IF Hellton Karlstad 20-24 (2016-10-22)
IFK Skövde HK-Redbergslids IK 28-24 (2016-10-14)
Skövde HF-VästeråsIrsta HF 25-24 (2016-10-13)
IFK Skövde HK-Alingsås HK 23-27 (2016-10-04)
Skara HF-BK Heid 20-27 (2016-10-01)
USM Steg 1 Herrjuniorer Enköpings HF-Växjö HF 29-16 (2016-09-25)
USM Steg 1 Herrjuniorer IFK Skövde HK-Uppsala HK 26-27 (2016-09-25)
Skövde HF-Höörs HK H65 24-23 (2016-09-24)
IFK Skövde HK-Hammarby IF HF 31-25 (2016-09-21)
Billingehus Elitcup IFK Skövde HK-IK Sävehof 28-34 (2016-09-03)
Annliz Cup Elit Strands IF Hudiksvall-Kungälvs HK 19-43 (2016-08-27)
Annliz Cup Superelit Skövde HF-Horsens HK 30-23 (2016-08-27)
Träningsmatch IFK Skövde HK-Ricoh HK 22-20 (2016-08-21)
European Open W18 Prize Ceremony (2016-07-08)
European Open W18 FINAL Denmark-Sweden 33-34 (2016-07-08)
European Open W18 3rd place Norway-Netherlands 30-27 (2016-07-08)
IFK Skövde HK-HK Country 2-0 (2016-06-11)
Skövde HF-Skara HF 0-2 (2016-06-11)
Turnering Stellas Lekland P04 & F04 (2016-06-11)
All Star Team Damer 2015-2016 (2016-05-22)
IFK Kristianstad-Alingsås HK SM-final Herrar 27-18 (2016-05-22)
IK Sävehof-Skuru IK SM-final Damer 27-22 (2016-05-22)
Förberedelser & bakom kulisserna (2016-05-22)
Skövde HF Ungdomsavslutning (2016-05-10)
LIF Lindesberg-IFK Skövde HK 25-27 (2016-04-24)
IFK Skövde HK-LIF Lindesberg 29-21 (2016-04-20)
IFK Skövde HK-LIF Lindesberg 31-19 (2016-04-17)
HF Somby/Skövde-Skara HF U 24-22 (2016-04-14)
HF Somby/Skövde-IK Baltichov 29-17 (2016-04-02)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 24-28 (2016-03-29)
Skara HF U-Tibro HK 16-16 (2016-03-26)
IFK Skövde HK-HK Drott Halmstad 36-25 (2016-03-17)
HK Skövde-IK Baltichov 24-28 (2016-03-13)
Ungdoms-SM Steg 4 Pojkar A IFK Skövde HK 1-Lugi HF 1 28-29 (2016-03-13)
Ungdoms-SM Steg 4 Flickor A Skövde HF-HK Silwing/Troja 25-17 (2016-03-13)
Ungdoms-SM Steg 4 Pojkar A IFK Skövde HK 1-IFK Tumba HK 30-19 (2016-03-12)
Ungdoms-SM Steg 4 Flickor A Skövde HF-HK eRPing 25-16 (2016-03-12)
IFK Skövde HK-Hammarby IF HF 31-27 (2016-03-09)
Skara HF-Bjurslätt/Torslanda 23-28 (2016-03-05)
Skövde HF-Höörs HK H65 38-26 (2016-02-24)
HK Country-IFK Ystad HK 27-28 (2016-02-13)
IFK Skövde HK-HIF Karlskrona 21-20 (2016-02-10)
IFK Skövde HK-Lugi HF 21-26 (2016-02-04)
Skara HF-Kärra HF 36-17 (2016-01-30)
Skövde HF-VästeråsIrsta HF 27-24 (2016-01-24)
Klasshandboll Skövde 2016 Åldersklass 2004 (2016-01-23)
Klasshandboll Skövde 2016 Åldersklass 2006 (2016-01-23)
Klasshandboll Skövde 2016 Åldersklass 2005 (2016-01-23)
Klasshandboll Skövde 2016 Åldersklass 2007 (2016-01-23)
HK Country U-HK Guldkroken 19-29 (2016-01-22)
Ungdoms-SM Steg 3 Herrjuniorer IFK Skövde HK-HK Eskil 19-13 (2016-01-10)
Ungdoms-SM Steg 3 Damjuniorer Skövde HF-HK Kristianstad 24-18 (2016-01-10)
Ungdoms-SM Steg 3 Herrjuniorer IFK Skövde HK-LIF Lindesberg 25-20 (2016-01-09)
Ungdoms-SM Steg 3 Damjuniorer Skövde HF-Kungälvs HK 19-18 (2016-01-09)
Skövde HF-IK Sävehof 23-28 (2015-12-30)
IFK Skövde HK-Eskilstuna Guif 26-25 (2015-12-29)
HK Country-HK Brätte 22-25 (2015-12-20)
IFK Skövde HK-Ricoh HK 23-16 (2015-12-19)
Skövde HF J-IK Sävehof 1 J 31-30 (2015-12-12)
Skara HF-GF Kroppskultur 23-22 (2015-12-05)
IFK Skövde HK-Redbergslids IK 26-28 (2015-12-03)
IFK Skövde HK-HK Malmö 20-28 (2015-11-22)
HK Country-VästeråsIrsta HF 31-26 (2015-11-21)
Skövde HF-Kristianstad HK 30-22 (2015-11-21)
IFK Skövde HK-Alingsås HK 23-24 (2015-11-18)
HK Skövde-HP Skövde 90 18-25 (2015-11-14)
Skadevi Handbollscup 2015 Minihandboll D-pojkar 06 Minihandboll 7/11 (2015-11-07)
Skövde HF-Lugi HF 17-16 (2015-11-06)
Skadevi Handbollscup 2015 A-pojkar 99-00 Ljunghusens HK-IK Sävehof Gul (2015-11-02)
Skadevi Handbollscup 2015 A-flickor 99-00 Kärra HF-IL Runar (2015-11-02)
Skadevi Handbollscup 2015 B-pojkar 01 Tyresö Handboll-Fjellhammer IL (2015-11-02)
Skadevi Handbollscup 2015 B-pojkar 01 Önnereds HK 2-IFK Skövde HK 1 (2015-11-02)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 01 IK Sävehof-Spånga HK (2015-11-02)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 01 Kärra HF 1-Skövde HF (2015-11-02)
Skadevi Handbollscup 2015 C-pojkar 03 Önnereds HK 2-Ystads IF HF Blå (2015-11-02)
Skadevi Handbollscup 2015 A-pojkar 99-00 Ljunghusens HK-IFK Skövde HK 2 (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 A-pojkar 99-00 IFK Skövde HK 1-Lugi HF P00 (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 A-pojkar 99-00 IFK Skövde HK 2-H43 Lund (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 A-pojkar 99-00 A-FINAL Önnereds HK 1-IFK Skövde HK 1 (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 A-flickor 99-00 Skövde HF 1-Torslanda HK 2 (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 A-flickor 99-00 IL Runar-Torslanda HK 1 (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 A-flickor 99-00 A-FINAL Torslanda HK 1-Skövde HF 1 (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 B-pojkar 01 A-FINAL IK Sävehof-Önnereds HK 1 (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 01 A-FINAL Fjellhammer IL-Skövde HF (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 B-pojkar 02 A-FINAL HK Silwing/Troja 2-Fjellhammer IL 1 (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 02 A-FINAL Gustavsbergs IF HK 2-Kärra HF 1 (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 C-pojkar 03 A-FINAL RP IF Linköping 1-HK Aranäs 2 (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 C-flickor 03 A-FINAL Skuru IK-H43 Lund (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 C-pojkar 04 HK Guldkroken Hjo-HP Skövde (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 C-pojkar 04 IFK Skövde HK 3-Önnereds HK 1 (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 C-pojkar 04 IF HV Tidaholm-IFK Karlsborg (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 C-pojkar 04 IFK Skövde HK 2-IK Bolton Sthlm (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 C-pojkar 04 A-FINAL H43 Lund 2-HK Silwing/Troja (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 C-flickor 04 A-FINAL Skuru IK-IFK Bankeryd (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 D-flickor 05 Falköpings AIK HK-Skövde HF 1 (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 D-flickor 05 Skara HF 1-Tibro HK (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 D-flickor 05 Kungälvs HK Grön-HK Country 1 (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 Övrigt Arena Skövde söndag (2015-11-01)
Skadevi Handbollscup 2015 A-pojkar 99-00 Lugi HF P00-HK Aranäs 1 (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 A-pojkar 99-00 Alingsås HK 1-Skara HK (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 A-pojkar 99-00 VästeråsIrsta HF-IK Sävehof Svart (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 A-flickor 99-00 Skara HF 1-IK Sävehof Gul (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 A-flickor 99-00 Kärra HF-HK Country 1 (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 A-flickor 99-00 Skuru IK 2-Önnereds HK 2 (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 A-flickor 99-00 IK Sävehof Röd-Skövde HF 2 (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 A-flickor 99-00 HK Country 2-Torslanda HK 2 (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 A-flickor 99-00 Falköpings AIK HK-Önnereds HK 1 (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-pojkar 01 Lugi HF-IFK Skövde HK 2 (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-pojkar 01 Önnereds HK 2-Falköpings AIK HK (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-pojkar 01 Kärra HF-IK Bolton Sthlm (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-pojkar 01 HK S-hof-Lugi HF (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-pojkar 01 Halmstad Handboll-HP Skövde (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-pojkar 01 Ystads IF HF 2-Fjellhammer IL (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-pojkar 01 IFK Skövde HK 3-Kungälvs HK (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-pojkar 01 Önnereds HK 1-IFK Skövde HK 1 (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 01 HK Aranäs 1-Skåre HK (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 01 HK Lidköping-HK Varberg (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 01 Önnereds HK 1-HK S-hof (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 01 Rolvsøy IF-IFK Bankeryd (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 01 Stenungsunds HK-HK Aranäs 2 (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 01 Fjellhammer IL-Skara HF (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 01 Skuru IK-Skövde HF (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 01 Önnereds HK 2-Kärra HF 1 (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 01 HK Varberg-IK Sävehof (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 01 Spånga HK-Kärra HF 2 (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 C-flickor 04 Skuru IK-Kärra HF 2 (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 C-flickor 04 Alingsås HK 2-Skövde HF 1 (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 C-flickor 04 Vetlanda HF 2-Gustavsbergs IF (2015-10-31)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 01 IK Sävehof-HK Lidköping (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 02 Skövde HF 3-IFK Karlsborg (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 02 Skövde HF 1-Mariestads AIF (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 02 HK Guldkroken Hjo-Kärra HF 2 (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 02 Skara HF 2-HK Country (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 02 HK Lidköping-IFK Bankeryd (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 02 IFK Karlsborg-Önnereds HK 1 (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 B-flickor 02 Önnereds HK 2-Skara HF 1 (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 C-pojkar 03 IFK Nyköping-HK Aranäs 2 (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 C-pojkar 03 HK Silwing/Troja-H43 Lund (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 C-pojkar 03 IFK Tumba HK-IFK Skövde HK 2 (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 C-flickor 03 HK Brätte-Falköpings AIK 1 (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 C-flickor 03 Falköpings AIK 2-Önnereds HK 2 (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 C-flickor 03 Backa HK-HK Country (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 C-flickor 03 Bollebygds AFF-Skövde HF 2 (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 C-flickor 03 Skara HF 1-Önnereds HK 3 (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 C-flickor 03 HK Aranäs 1-Skövde HF 1 (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 C-flickor 03 Skara HF 2-IFK Bankeryd (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 C-flickor 04 H43 Lund 3-Habo Handboll (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 D-pojkar 05 Skara HK-IFK Skövde HK 1 (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 D-pojkar 05 IFK Skövde HK 3-IFK Skövde HK 2 (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 D-pojkar 05 HK Country-Falköpings AIK HK (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 D-pojkar 05 Skara HK-IFK Skövde HK 4 (2015-10-30)
Skadevi Handbollscup 2015 Övrigt Arena Skövde fredag (2015-10-30)
Skara HF-Boden Handboll IF 28-19 (2015-10-24)
IFK Skövde HK-Ystads IF HF 18-27 (2015-10-23)
BK Heid-Skövde HF 18-20 (2015-10-17)
HP Skövde-Skara HK 25-19 (2015-10-10)
IFK Skövde HK-Hammarby IF HF 19-32 (2015-10-08)
HK Country-Skara HF B 20-19 (2015-10-04)
Ungdoms-SM Steg 1 Flickor A HK Country-Lugi HF 1 11-18 (2015-10-04)
HK Country-LIF Lindesberg 22-26 (2015-10-03)
IFK Skövde HK-Eskilstuna Guif 17-25 (2015-09-24)
Skövde HF-Skuru IK 24-25 (2015-09-23)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 20-26 (2015-09-12)
Träningsmatch IFK Skövde HK-LIF Lindesberg 26-19 (2015-09-04)
Annliz Cup Superelit 3/4:e plats Skövde HF-VästeråsIrsta HF 25-21 (2015-08-30)
Annliz Cup Superelit FINAL Lugi HF-Tvis Holsterbro 20-28 (2015-08-30)
Annliz Cup Superelit VästeråsIrsta HF-Kristianstad HK 37-25 (2015-08-29)
Annliz Cup Superelit Tvis Holsterbro-H65 Höör 33-30 (2015-08-29)
Annliz Cup Elit Baekkelaget SK-HF Somby Skövde Vit 47-19 (2015-08-29)
Annliz Cup Superelit H65 Höör-VästeråsIrsta HF 25-28 (2015-08-29)
Annliz Cup Superelit Skövde HF-IF Hellton 28-18 (2015-08-29)
Annliz Cup Elit Baekkelaget SK-Kungälvs HK 21-28 (2015-08-28)
Annliz Cup Elit Strands IF-HF Somby Skövde Vit 26-30 (2015-08-28)
Annliz Cup Superelit Lugi HF-IF-Hellton 27-18 (2015-08-28)
Annliz Cup Elit H65 Höör-GF Kroppskultur 15-35 (2015-08-28)
Annliz Cup Elit HF Somby Skövde Röd-Torslanda/Bjurslätt 18-34 (2015-08-28)
Annliz Cup Superelit Önnereds HK-Skövde HF 27-27 (2015-08-28)
Träningsmatch HK Country-IFK Skövde HK 24-24 (2015-08-25)
VM-kval Sverige-Kroatien 27-21 (2015-06-14)
EM-kval Sverige-Slovakien 27-22 (2015-06-14)
Bankett SM-finaler (2015-05-24)
IFK Kristianstad-Alingsås HK SM-FINAL Herrar 28-25 (2015-05-24)
IK Sävehof-Skuru IK SM-FINAL Damer 33-30 (2015-05-24)
Förberedelser & bakom kulisserna (2015-05-24)
IFK Skövde HK-HK Aranäs 26-20 (2015-05-11)
Skövde HF-IK Sävehof 1/2-final 4 24-32 (2015-05-10)
Trim-SM Herrar SM-FINAL Café Lillan HF-Eskilstuna Guif 8-12 (2015-05-09)
Trim-SM Herrar Bronsmatch Västra Frölunda IF-IFK Skövde HK 11-20 (2015-05-09)
Trim-SM Damer SM-FINAL Lysekils HK-ÖHK Göteborg 4-13 (2015-05-09)
Trim-SM Damer Bronsmatch Enköpings HF-Skånela IF 8-15 (2015-05-09)
Trim-SM Damer GF Enköpings HF-Lysekils HK 8-17 (2015-05-09)
Trim-SM Damer GF Kroppskultur-HK Country 10-14 (2015-05-09)
Trim-SM Herrar Västra Frölunda IF-HK Aranäs 11-8 (2015-05-09)
Trim-SM Herrar Café Lillan HF-GF Kroppskultur 15-9 (2015-05-09)
Trim-SM Herrar Mariestads AIF-Eskilstuna Guif 12-18 (2015-05-09)
Trim-SM Herrar IFK Skövde HK-Norrfjärdens IF 17-11 (2015-05-09)
IK Sävehof-Skövde HF 1/2-final 3 34-19 (2015-05-03)
Skövde HF Ungdomsavslutning (2015-05-02)
IFK Skövde HK-Önnereds HK 26-23 (2015-04-26)
Ungdoms-SM Steg 5 Pojkar A SM-FINAL Ystads IF HF-IK Sävehof (2015-04-19)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor B SM-FINAL Sorunda IF-Torslanda HK (2015-04-19)
Ungdoms-SM 2014-2015 Fair Play Skara HF FA (2015-04-19)
Ungdoms-SM Steg 5 Damjuniorer SM-FINAL IK Sävehof-Lugi HF (2015-04-19)
Ungdoms-SM Steg 5 Herrjuniorer SM-FINAL Ystads IF HF-IFK Kristianstad (2015-04-19)
Ungdoms-SM Steg 5 Damjuniorer 7/8:e plats Skövde HF-BK Heid (2015-04-19)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor A SM-FINAL IFK Tumba HK-Gökstens BK (2015-04-19)
Ungdoms-SM Steg 5 Pojkar B SM-FINAL IFK Kristianstad-IK Sävehof (2015-04-19)
Ungdoms-SM Steg 5 Pojkar A 1/2-final IK Sävehof-H43 Lund (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Pojkar A 1/2-final Ystads IF HF-Lugi HF (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Pojkar B 1/2-final IFK Kristianstad-IFK Tumba HK (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Damjuniorer VästeråsIrsta HK-Skuru IK (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Damjuniorer Skövde HF-Önnereds HK (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Herrjuniorer Önnereds HK-Redbergslids IK (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Pojkar B Lugi HF-HK Aranäs (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Herrjuniorer IK Bolton-Ystads IF HF (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor A Gökstens BK-Kungälvs HK (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor B Eslövs HF-Sorunda IF (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Pojkar A HK Silwing/Troja-Halmstad HF (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Pojkar B IFK Skövde HK-Önnereds HK (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Pojkar A Ystads IF HF-H43 Lund (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Damjuniorer Spårvägens HF-IK Sävehof (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Damjuniorer Skuru IK-Skövde HF (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor B Sorunda IF-HK Ankaret (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor A Skogås HK-Gökstens BK (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor A Kungälvs HK-IK Pandora (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor B Kärra HF-Eslövs IK (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor A Torslanda HK-Skövde HF (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor A Rosersbergs IK-IFK Tumba HK (2015-04-18)
Ungdoms-SM Steg 5 Damjuniorer Spårvägens HF-Lugi HF (2015-04-17)
Ungdoms-SM Steg 5 Herrjuniorer IK Sävehof-IFK Kristianstad (2015-04-17)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor B Önnereds HK-Skövde HF (2015-04-17)
Ungdoms-SM Steg 5 Damjuniorer IK Sävehof-BK Heid (2015-04-17)
Ungdoms-SM Steg 5 Herrjuniorer Alingsås HK-Lugi HF (2015-04-17)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor B Torslanda HK-Spårvägens HF (2015-04-17)
IFK Skövde HK Ungdomsavslutning (2015-04-16)
Skövde HF-Lugi HF 1/4-final 4 26-17 (2015-04-14)
IFK Skövde HK-Ricoh HK 22-19 (2015-04-12)
IFK Skövde HK-VästeråsIrsta HF 25-24 (2015-04-08)
Önnereds HK-Skara HF 25-18 (2015-04-07)
IFK Bankeryd-Alingsås HK 23-25 (2015-04-06)
HF Somby/Skövde-KFUM Kalmar HK 34-18 (2015-04-03)
Skövde HF-Lugi HF 1/4-final 1 21-23 (2015-03-29)
IFK Skövde HK-Ricoh HK 28-22 (2015-03-29)
Ungdoms-SM Steg 4 Pojkar B H43 Lund-IFK Skövde HK 11-23 (2015-03-22)
Ungdoms-SM Steg 4 Flickor B GW Landskrona HK-Skövde HF 19-24 (2015-03-22)
HK Country-HF SIF 31-17 (2015-03-22)
Ungdoms-SM Steg 4 Flickor B Skövde HF-Gustavsbergs IF HK 14-10 (2015-03-22)
IFK Skövde HK-IFK Kristianstad 26-22 (2015-03-18)
Skara HF-Kristianstad HK 27-19 (2015-03-14)
HK Guldkroken-HK Skövde 17-34 (2015-03-07)
IFK Skövde HK-Lugi HF 31-23 (2015-03-05)
IFK Skövde HK-Ystads IF HF 29-24 (2015-03-03)
Klasshandboll Skövde 2015 Åldersklass 2005 (2015-02-28)
Klasshandboll Skövde 2015 Åldersklass 2003 (2015-02-28)
Klasshandboll Skövde 2015 Åldersklass 2006 (2015-02-28)
Klasshandboll Skövde 2015 Åldersklass 2004 (2015-02-28)
HK Country-Skara HF U 25-22 (2015-02-22)
IFK Skövde HK-Redbergslids IK 27-27 (2015-02-20)
HK Skövde-IK Nord 28-25 (2015-02-18)
HK Country-Lysekils HK 21-17 (2015-02-08)
Ungdoms-SM Steg 4 Damjuniorer Skövde HF-Skånela IF 29-20 (2015-02-01)
Ungdoms-SM Steg 4 Damjuniorer Spårvägens HF-Skövde HF 20-17 (2015-02-01)
HK Country-Borlänge HK 34-25 (2015-01-31)
Skövde HF-BK Heid 27-20 (2015-01-21)
Skara HF-Kärra HF 28-20 (2015-01-17)
Skövde HF-VästeråsIrsta HF 22-23 (2015-01-11)
Ungdoms-SM Steg 3 Flickor A Skövde HF-HK S-hof 31-15 (2015-01-11)
IFK Skövde HK-Önnereds HK 31-23 (2014-12-18)
IFK Skövde HK-HK Malmö 27-25 (2014-12-10)
HK Country-Tibro HK 25-27 (2014-12-07)
HF Somby/Skövde-BK Heid UF 24-21 (2014-12-07)
HK Country-Falköpings AIK HK 16-29 (2014-11-30)
IFK Skövde HK-Hammarby IF HF 30-20 (2014-11-27)
HF Somby/Skövde-HK S-hof 17-22 (2014-11-23)
Skövde HF-Team Eslöv IK 27-30 (2014-11-22)
Skara HF-Eskilstuna Guif 23-24 (2014-11-20)
HK Skövde-HP Skövde 90 33-26 (2014-11-16)
IFK Skövde HK-HK Drott Halmstad 30-35 (2014-11-07)
HK Country-IFK Bankeryd 23-26 (2014-11-06)
Skadevi Handbollscup 2014 Elitjuniorer 96-97 HK Aranäs-IFK Skövde HK (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 Elitjuniorer 96-97 A-FINAL Århus Håndbold-Alingsås HK (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 A-pojkar 98-99 A-FINAL IFK Skövde HK 1-Alingsås HK 1 (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 A-flickor 98-99 Önnereds HK 1-HK Country (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 A-flickor 98-99 Kungälvs HK Grön-Dalhems IF 2 (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 A-flickor 98-99 Skövde HF 2-Dalhems IF 1 (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 A-flickor 98-99 A-FINAL Skara HF 1-IFK Tumba HK 2 (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 B-pojkar 00 IFK Skövde HK 2-IK Sävehof (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 B-pojkar 00 RP IF Linköping 1-Tyresö Handboll (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 B-pojkar 00 A-FINAL IK Sävehof-IFK Skövde HK 1 (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 B-flickor 00 Önnereds HK 1-Skara HF (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 B-flickor 00 IK Sävehof-Sävsjö HK (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 B-flickor 00 A-FINAL Eslövs IK-IL Runar (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 B-pojkar 01 Önnereds HK 2-Kärra HF (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 B-pojkar 01 A-FINAL H43 Lund-Tyresö Handboll (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 B-flickor 01 A-FINAL HK S-hof-Kungälvs HK (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 C-pojkar 02 Eslövs HF-HK Lidköping 2 (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 C-pojkar 02 A-FINAL Fjellhammer IL 1-Silwing/Troja (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 C-flickor 02 HK Country 2-Falköpings AIK HK (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 C-flickor 02 A-FINAL HEI-Kärra HF 1 (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 C-pojkar 03 ØIF Arendal 1-Skuru IK (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 C-pojkar 03 Eslövs HF 2-IFK Skövde HK 1 (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 C-pojkar 03 RP IF Linköping Vit-Norrköpings HK 1 (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 C-pojkar 03 A-FINAL RP IF Linköping Röd-HK Aranäs 2 (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 C-flickor 03 A-FINAL H43 Lund-Skuru IK (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 D-pojkar 04 A-FINAL Eslövs HF-IFK Skövde HK 3 (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 D-flickor 04 A-FINAL Önnereds HK 1-Kärra HF (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 Övrigt Arena Skövde söndag (2014-11-02)
Skadevi Handbollscup 2014 Elitjuniorer 96-97 HK Aranäs-IFK Skövde HK (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 A-flickor 98-99 IFK Tumba HK 2-Tibro HK 1 (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 A-flickor 98-99 Dalhems IF 2-HK Country (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 A-flickor 98-99 Gustavsbergs IF HK-Skövde HF 1 (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 A-flickor 98-99 IFK Tumba HK 1-Kärra HF 2 (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 A-flickor 98-99 Kärra HF 1-Tibro HK 2 (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 B-flickor 00 Drøbak/Frogn-Tibro HK (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 B-flickor 01 KFUM Lundagård-Kungälvs HK (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 B-flickor 01 IFK Tumba HK F01-Kärra HF 2 (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 B-flickor 01 IK Sävehof-Önnereds HK 1 (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 B-flickor 01 Skövde HF 1-Torslanda HK (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 B-flickor 01 Eksjö Bollklubb-Tibro HK (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 B-flickor 01 Skövde HF 2-IK Baltichov (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 B-flickor 01 Skuru IK-Stenungsunds HK (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 C-flickor 02 Skuru IK 1-H43 Lund (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 C-flickor 02 HK Lidköping-Önnereds HK 2 (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 D-pojkar 04 IFK Karlsborg-IFK Skövde HK 1 (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 D-pojkar 04 IFK Skövde HK 3-Torslanda HK 1 (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 D-flickor 04 Gustavsbergs IF-HK Lidköping 1 (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 D-flickor 04 Tibro HK-Skövde HF 2 (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 D-flickor 04 Önnereds HK 2-Vetlanda HF Vit (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 Övrigt Arena Skövde lördag (2014-11-01)
Skadevi Handbollscup 2014 A-pojkar 98-99 Skara HK-IFK Skövde HK 1 (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 A-pojkar 98-99 IFK Skövde HK 2-Kärra HF 1 (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 A-pojkar 98-99 IFK Skövde HK 1-Alingsås HK 1 (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 A-pojkar 98-99 Skara HK-Lysekils HK (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 B-flickor 00 VästeråsIrsta HF 1-HK Country (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 B-flickor 00 Stenungsunds HK-Lillpite IF (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 B-flickor 00 VästeråsIrsta HF 2-HK S-hof (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 B-pojkar 01 Eksjö Bollklubb-Vårgårda (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 B-pojkar 01 HK Aranäs 1-Kärra HF (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 C-pojkar 02 HK Ankaret 1-IFK Skövde HK 2 (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 C-pojkar 02 IFK Skövde HK 1-Eslövs HF (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 C-flickor 02 Kärra HF 2-Skövde HF Röd (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 C-flickor 02 Kärra HF 1-Skara HF 1 (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 C-pojkar 03 Norrköpings HK 2-Kungsängens SK (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 C-pojkar 03 RP IF Linköping Vit-H43 Lund (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 C-pojkar 03 Önnereds HK 1-IFK Nyköping (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 C-flickor 03 Falköpings AIK HK 1-HK Country (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 C-flickor 03 Eslövs IK Gul-Kungälvs HK 3 (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 C-flickor 03 Kungälvs HK 1-Falköpings AIK HK 2 (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 C-flickor 03 Kärra HF-Skövde HF 3 (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 C-flickor 03 Önnereds HK 3-Skara HF 2 (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 C-flickor 03 H43 Lund-HK Aranäs 2 (2014-10-31)
Skadevi Handbollscup 2014 C-flickor 03 Spånga HK-HK Country (2014-10-31)
Skövde HF-Skuru IK 23-28 (2014-10-29)
IFK Skövde HK-Eskilstuna Guif 29-31 (2014-10-26)
Skadevi Handbollscup 2014 Övrigt Arena Skövde fredag (2014-10-26)
HK Country-HK Cliff 28-24 (2014-10-25)
Skövde HF-Spårvägens HF 27-13 (2014-10-15)
Landskamp Sverige-Island 32-24 (2014-10-11)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 25-30 (2014-10-11)
HK Country-Hallstahammar SK HK 35-27 (2014-10-11)
IFK Skövde HK-Ricoh HK 27-19 (2014-09-30)
Skövde HF-Höörs HK H65 20-28 (2014-09-27)
IFK Skövde HK-Redbergslids IK 25-24 (2014-09-23)
Ungdoms-SM Steg 1 Damjuniorer HK Country-Kungälvs HK 15-22 (2014-09-21)
Ungdoms-SM Steg 1 Damjuniorer Kungälvs HK-IF Hallby HK 17-28 (2014-09-21)
Ungdoms-SM Steg 1 Damjuniorer HK Country-Eslövs IK 15-22 (2014-09-21)
Träningsmatch Skövde HF-Skara HF 36-15 (2014-09-15)
IFK Skövde HK-Alingsås HK 23-30 (2014-09-13)
Annliz Cup VästeråsIrsta HF-Kristianstad HK 25-28 (2014-08-30)
Annliz Cup Spårvägens HF-Kärra HF 27-25 (2014-08-30)
Annliz Cup Lugi HF-Önnereds HK 28-24 (2014-08-30)
Somby Cup Strands IF-HK S-hof 24-25 (2014-08-30)
Somby Cup Bjurslätt/Torslanda HK-Sparta IF 36-19 (2014-08-30)
Annliz Cup Skövde HF-Höörs HK H65 26-24 (2014-08-30)
Somby Cup Team Stockholm-GF Kroppskultur 17-28 (2014-08-30)
Somby Cup HK Farmen-HF Somby/Skövde 29-29 (2014-08-30)
Träningsmatch IFK Skövde HK-VästeråsIrsta HF 32-14 (2014-08-27)
VM-kval Sverige-Rumänien 27-21 (2014-06-15)
EM-kval Sverige-Schweiz 36-17 (2014-06-15)
Landskamp Sverige-Norge 21-25 (2014-05-28)
Bankett SM-finaler (2014-05-24)
Alingsås HK-Lugi HF SM-FINAL Herrar 24-22 (2014-05-24)
IK Sävehof-Skuru IK SM-FINAL Damer 38-20 (2014-05-24)
Förberedelser & bakom kulisserna (2014-05-24)
Trim-SM Bankett (2014-05-10)
Trim-SM Damer SM-FINAL Önnereds HK-Skånela IF (2014-05-10)
Trim-SM Damer HK Lidköping-Husaren HK (2014-05-10)
Trim-SM Herrar SM-FINAL Sävedalens HK-Eskilstuna Guif (2014-05-10)
Trim-SM Herrar IFK Skövde HK-GIK Wasaiterna (2014-05-10)
Trim-SM Damer Husaren HK-Önnereds HK (2014-05-10)
Trim-SM Damer HK Lidköping-Skånela IF (2014-05-10)
Trim-SM Herrar Huddinge HK-GF Kroppskultur (2014-05-10)
Trim-SM Herrar IFK Skövde HK-Eskilstuna Guif (2014-05-10)
Skövde HF-Höörs HK H65 1/4-final 4 21-32 (2014-04-21)
HK Country-Anderstorps SK 28-30 (2014-04-06)
IFK Bankeryd-Vetlanda HF 32-14 (2014-03-30)
HF Somby/Skövde-HK S-hof 21-25 (2014-03-22)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 28-37 (2014-03-20)
Skövde HF-BK Heid 25-21 (2014-03-19)
Ungdoms-SM Steg 5 Herrjuniorer SM-FINAL Lugi HF-Eskilstuna Guif 26-22 (2014-03-16)
Ungdoms-SM Steg 5 Damjuniorer SM-FINAL Team Stockholm HF-Lugi HF 21-10 (2014-03-16)
Ungdoms-SM Steg 5 Pojkar A SM-FINAL Redbergslids IK-IK Sävehof 18-24 (2014-03-16)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor A SM-FINAL Gökstens BK-Torslanda HK 23-13 (2014-03-16)
Ungdoms-SM Steg 5 Pojkar B SM-FINAL HK Ankaret-HK Silwing/Troja 10-15 (2014-03-16)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor B SM-FINAL GF Kroppskultur-Torslanda HK 9-8 (2014-03-16)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor B Skövde HF-Åkersberga HK 5/6:e plats 25-11 (2014-03-16)
Ungdoms-SM Steg 5 Herrjuniorer Lugi HF-Hammarby IF HF 1/2-final 24-16 (2014-03-16)
Ungdoms-SM Steg 5 Herrjuniorer IK Sävehof-Eskilstuna Guif 1/2-final 25-30 (2014-03-16)
Ungdoms-SM Steg 5 Pojkar A IK Sävehof-Alingsås HK 1/2-final (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Pojkar A Ystads IF HF-Redbergslids IK 1/2-final (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Pojkar B HK Silwing/Troja-Skuru IK 1/2-final (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor A Skogås HK-Torslanda HK 1/2-final (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor A Gökstens BK-IK Sävehof 1/2-final (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Damjuniorer Önnereds HK-IK Sävehof (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Herrjuniorer Eskilstuna Guif-Redbergslids IK (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Herrjuniorer Lugi HF-HK Aranäs (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor A IK Sävehof-Skogås HK (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor B GF Kroppskultur-Skuru IK (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Pojkar A IFK Kristianstad-Alingsås HK (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Pojkar B Skuru IK-Önnereds HK (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Pojkar A Ystads IF HF-IFK Skövde HK (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Elmia (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor B Kärra HF-Åkersberga HK (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Damjuniorer Lugi HF-VästeråsIrsta HF (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Damjuniorer Höörs HK H65-Önnereds HK (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor B Skövde HF-HF Kroppskultur (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor A Skogås HK-Dalhems IF (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor A Team Bohuslän-IK Sävehof (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor B Skuru IK-Torslanda HK (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor A H43 Lund-Torslanda HK (2014-03-15)
Ungdoms-SM Steg 5 Flickor A Gökstens BK-IFK Tumba HK (2014-03-15)
IFK Skövde HK-Ystads IF HF 31-27 (2014-03-08)
HK Country-Husaren HK 24-21 (2014-03-08)
IFK Skövde HK-HK Malmö 26-27 (2014-03-03)
IFK Skövde HK-H43 Lund 25-21 (2014-02-27)
Skövde HF-IK Sävehof 22-32 (2014-02-26)
Skövde HF-Lugi HF 25-33 (2014-02-23)
Husaren HK J-IFK Bankeryd J 26-30 (2014-01-24)
Träningsmatch IFK Skövde HK-IFK Kristianstad 29-31 (2014-01-23)
Klasshandboll Skövde 2014 Åldersklass 2002 (2014-01-18)
Klasshandboll Skövde 2014 Åldersklass 2003 (2014-01-18)
Klasshandboll Skövde 2014 Åldersklass 2004 (2014-01-18)
Klasshandboll Skövde 2014 Åldersklass 2005 (2014-01-18)
HK Skövde-HP Skövde 32-33 (2014-01-14)
Skövde HF-Kärra HF 39-27 (2014-01-06)
IFK Skövde HK-IFK Kristianstad 28-29 (2013-12-22)
Önnereds HK-IFK Skövde HK 24-28 (2013-12-17)
IFK Skövde HK-HK Drott Halmstad 29-34 (2013-12-10)
HF Somby/Skövde-Vinslövs HK 32-18 (2013-12-08)
IFK Skövde HK-Redbergslids IK 22-27 (2013-12-05)
Landskamp Sverige-Slovakien 35-26 (2013-12-04)
IFK Bankeryd-HK Hylte 22-11 (2013-11-29)
HP Skövde 90-HK Skövde 34-24 (2013-11-22)
IFK Skövde HK-Alingsås HK 22-29 (2013-11-18)
Skövde HF-VästeråsIrsta HF 25-14 (2013-11-16)
Skara HF-Caperiotumba 31-24 (2013-11-16)
Ystads IF HF-IFK Skövde HK 30-21 (2013-11-14)
IFK Skövde HK-Rimbo HK Roslagen 36-31 (2013-11-08)
IK Sävehof-IFK Skövde HK 29-29 (2013-11-06)
IK Sävehof-Team Eslöv IK 33-26 (2013-11-06)
Skadevi Handbollscup 2013 Övrigt Förberedelser torsdag (2013-10-31)
IFK Skövde HK-Lugi HF 27-27 (2013-10-27)
HK Country-Mantorps IF HF 26-33 (2013-10-26)
HK Country De tappra krigarna-Husaren HK Allstar 24-21 (2013-10-25)
Alingsås HK-IFK Skövde HK 28-24 (2013-10-23)
Skövde HF-Skånela IF 38-21 (2013-10-17)
IFK Skövde HK-Hammarby IF HF 29-29 (2013-10-10)
Redbergslids IK-IFK Skövde HK 28-20 (2013-10-07)
Skövde HF-Höörs HK H65 23-34 (2013-10-06)
HK Country-HK GP 28-19 (2013-10-05)
Skara HF-IF Hallby HK 20-19 (2013-10-05)
Husaren HK-HK Country 18-20 (2013-10-03)
HP Skövde 90-GIK Wasaiterna U 32-19 (2013-10-02)
IFK Skövde HK-Eskilstuna Guif 22-24 (2013-10-02)
HK Skövde-HP Alingsås 25-32 (2013-10-01)
Skövde HF-Spårvägens HF 26-27 (2013-10-01)
IK Sävehof-Skövde HF 31-27 (2013-09-29)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 25-25 (2013-09-20)
HK Skövde-GIK Wasaiterna U 26-21 (2013-09-17)
Träningsmatch IFK Skövde HK-LIF Lindesberg 38-27 (2013-09-16)
Annliz Cup Elit Höörs HK H65-Önnereds HK 29-28 (2013-08-31)
Annliz Cup Elit Fredrikstad BK-Lugi HF 11-25 (2013-08-31)
Annliz Cup Elit Levanger HK-Spårvägens HF 27-20 (2013-08-31)
Annliz Cup Elit VästeråsIrsta HF-Skövde HF 26-25 (2013-08-31)
Annliz Cup Strands IF-Team Stockholm 24-20 (2013-08-31)
Annliz Cup HF Somby/Skövde-HK S-hof 23-30 (2013-08-31)
Träningsmatch IFK Skövde HK-Önnereds HK 24-24 (2013-08-07)
European Open Prize Ceremony (2013-07-05)
European Open FINAL Sweden-Romania 31-22 (2013-07-05)
European Open 3rd place Denmark-Spain 23-22 (2013-07-05)
European Open 5th place Poland-Austria 21-12 (2013-07-05)
IFK Kristianstad-HK Drott Halmstad SM-FINAL Herrar 27-28 (2013-05-09)
IK Sävehof-Lugi HF SM-FINAL Damer 38-34 (2013-05-09)
All Star Team (2013-05-09)
Förberedelser & bakom kulisserna (2013-05-09)
Scandinavium SM-finalarena (2013-05-08)
USM Steg 5 Herrjuniorer SM-FINAL Eskilstuna Guif-IFK Tumba HK (2013-04-21)
USM Steg 5 Damjuniorer SM-FINAL Skuru IK-Team Stockholm (2013-04-21)
USM Steg 5 Pojkar A SM-FINAL Ystads IF HF-IK Sävehof (2013-04-21)
USM Steg 5 Flickor A SM-FINAL Önnereds HK-Skånela IF (2013-04-21)
USM Steg 5 Flickor B SM-FINAL IFK Tumba HK-Gökstens BK (2013-04-21)
USM Steg 5 Pojkar B SM-FINAL H43 Lund-IFK Kristianstad (2013-04-21)
USM Steg 5 Herrjuniorer IFK Skövde HK-HK Aranäs (2013-04-21)
USM Steg 5 Damjuniorer Skuru IK-VästersåsIrsta HK (2013-04-21)
USM Steg 5 Herrjuniorer Eskilstuna Guif-Alingsås HK (2013-04-20)
USM Steg 5 Damjuniorer Skånela IF-Skuru IK (2013-04-20)
USM Steg 5 Stadium Arena (2013-04-20)
USM Steg 5 Flickor A Önnereds HK-Huddinge HK (2013-04-20)
USM Steg 5 Flickor A Skånela IF-H65 Gordeis HK (2013-04-20)
USM Steg 5 Flickor A Gökstens BK-IK Sävehof (2013-04-20)
USM Steg 5 Herrjuniorer IFK Skövde HK-Redbergslids IK (2013-04-20)
USM Steg 5 Pojkar A Ystads IF HF-GF Kroppskultur (2013-04-20)
USM Steg 5 Pojkar A Redbergslids IK-IK Bolton (2013-04-20)
USM Steg 5 Flickor B BK Heid-Skogås HK (2013-04-20)
USM Steg 5 Pojkar A IF Kristianstad-Skånela IF (2013-04-20)
USM Steg 5 Herrjuniorer Eskilstuna Guif-IFK Skövde HK (2013-04-20)
USM Steg 5 Flickor B GF Kroppskultur-Spårvägens HF (2013-04-20)
USM Steg 5 Herrjuniorer IK Sävehof-HK Aranäs (2013-04-19)
USM Steg 5 Damjuniorer Kärra HF-Lugi HF (2013-04-19)
USM Steg 5 Pojkar B IFK Skövde HK-IFK Kristianstad (2013-04-19)
USM Steg 5 Herrjuniorer Redbergslids IK-Eskilstuna Guif (2013-04-19)
USM Steg 5 Damjuniorer Skånela IF-KFUM Lundagård (2013-04-19)
USM Steg 5 Pojkar B Kärra HF-H43 Lund (2013-04-19)
USM Steg 5 Herrjuniorer Lugi HF-IFK Skövde HK 25-23 (2013-04-19)
IK Sävehof-Höörs HK H65 1/2-final 1 30-17 (2013-04-17)
Skövde HF-Höörs HK H65 1/4-final 2 21-22 (2013-04-01)
HF Somby/Skövde-Kv.IK Sport 18-28 (2013-03-23)
HK Aranäs-IFK Skövde HK 31-27 (2013-03-19)
IFK Skövde HK-Lugi HF 27-33 (2013-03-14)
IK Sävehof-Skövde HF 41-25 (2013-03-11)
Ungdoms-SM Steg 4 Herrjuniorer IFK Skövde HK-Hallstahammars SK HK 41-14 (2013-03-10)
Ungdoms-SM Steg 4 Herrjuniorer IK Sävehof-IFK Skövde HK 24-18 (2013-03-09)
IFK Skövde HK-HK Malmö 23-22 (2013-03-05)
Skövde HF-H43/Lundagård 26-26 (2013-03-02)
HP Skövde 90-Stenungsunds HK 36-26 (2013-03-02)
IFK Skövde HK-Drott Halmstad 33-32 (2013-02-27)
BK Heid-Skövde HF 25-33 (2013-02-23)
Redbergslids IK-IFK Skövde HK 29-31 (2013-02-20)
IFK Skövde HK-Skånela IF 38-19 (2013-02-18)
Skövde HF-Höörs HK H65 29-21 (2013-02-17)
HK Country-Borås HK 84 30-22 (2013-02-16)
HK Guldkroken-HK Skövde 34-29 (2013-02-16)
IFK Skövde HK-Alingsås HK 28-25 (2013-02-04)
IK Sävehof-IFK Skövde HK 33-24 (2013-01-30)
Klasshandboll Skövde 2013 Åldersklass 2001 (2013-01-19)
Klasshandboll Skövde 2013 Åldersklass 2002 (2013-01-19)
Klasshandboll Skövde 2013 Åldersklass 2003 (2013-01-19)
Klasshandboll Skövde 2013 Åldersklass 2004 (2013-01-19)
IFK Skövde HK-Hammarby IF 35-29 (2012-12-20)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 25-23 (2012-12-13)
Alingsås HK-IFK Skövde HK 35-34 (2012-12-09)
IFK Skövde HK-Eskilstuna Guif 27-30 (2012-12-06)
Skånela IF-IFK Skövde HK 29-31 (2012-12-02)
HK Country-RP IF Linköping 29-34 (2012-12-01)
Skövde HF 2012-Skövde HF 2008 37-25 (2012-12-01)
IFK Skövde HK-Redbergslids IK 26-30 (2012-11-26)
Husaren HK-HK Country 24-31 (2012-11-24)
IK Sävehof-Alingsås HK 32-36 (2012-11-21)
HP Skövde 90-Lysekils HK 38-18 (2012-11-17)
Drott Halmstad-IFK Skövde HK 28-22 (2012-11-15)
IFK Skövde HK-Ystads IF 29-34 (2012-11-12)
HK Country-IFK Nyköping 37-31 (2012-11-10)
Skövde HF-Kärra HF 28-23 (2012-11-08)
Skadevi Handbollscup 2012 Elitjuniorer 94-95 IFK Skövde-Lugi HF (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 Elitjuniorer 94-95 Århus Håndbold-Alingsås HK (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 Elitjuniorer 94-95 A-FINAL IFK Skövde-Århus Håndbold (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 A-pojkar 96-97 A-FINAL Kärra HF 1-Redbergslids IK (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 A-flickor 96-97 A-FINAL Önnereds HK 2-Skogås HK 1 (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 B-pojkar 98 A-FINAL HEI Aarhus 1-H43 Lund 1 (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 B-flickor 98 Skövde HF 2-IK Sävehof (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 B-flickor 98 A-FINAL IFK Tumba HK 2-Skuru IK (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 B-pojkar 99 A-FINAL HK Silwing/Troja 1-Lugi HF (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 B-flickor 99 Näsby IF-HK Brätte (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 B-flickor 99 HK S-hof-Skara HF (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 B-flickor 99 A-FINAL Eslövs IK-Åkersberga HK (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 C-pojkar 00 A-FINAL HEI Aarhus-IFK Skövde Blå (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 C-flickor 00 A-FINAL HK Silwing/Troja-Eslövs IK 1 (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 C-pojkar 01 A-FINAL Hammel GF-H43 Lund (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 C-flickor 01 Gökstens BK-Torslanda HK (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 C-flickor 01 Gustavsbergs IF HK-H43 Lund (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 C-flickor 01 A-FINAL Torslanda HK-Eslövs IK (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 D-pojkar 02 A-FINAL Bollstanäs SK-HK Silwing/Troja (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 D-flickor 02 A-FINAL Skuru IK 1-Kärra HF 1 (2012-11-04)
Skadevi Handbollscup 2012 Elitjuniorer 94-95 IFK Skövde-Redbergslids IK (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 A-pojkar 96-97 HK Country/HP Skövde 2-Tyresö Handboll (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 A-pojkar 96-97 HK Lidköping-Kärra HF 2 (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 A-pojkar 96-97 IFK Skövde 1-Örebro SK Ungdom HK (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 A-pojkar 96-97 HP Tibro-Hammarby IF HF (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 A-pojkar 96-97 IFK Skövde 3-Alingsås HK (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 A-pojkar 96-97 Falk Horten Håndball 2-Hästö IF (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 A-flickor 96-97 Skövde HF 1-H43 Lund 2 (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 A-flickor 96-97 Gökstens BK 1-HK Aranäs (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 A-flickor 96-97 IF Hallby HK-Önnereds HK 2 (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 A-flickor 96-97 Kärra HF 1-HK Country (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 B-pojkar 98 HV Tidaholm-H43 Lund 1 (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 B-pojkar 98 Önnereds HK-IFK Skövde (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 B-pojkar 98 HK Country-HEI Aarhus 2 (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 B-pojkar 98 IK Sävehof-H43 Lund 2 (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 B-pojkar 98 IFK Skövde-Falk Horten Håndball (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 B-flickor 98 Skara HK-HK S-hof (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 B-flickor 98 Hästö IF-Eslövs IK 1 (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 B-pojkar 99 Vadstena HF-Skåre HK (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 B-pojkar 99 RP IF Linköping 1-Lugi HF (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 B-flickor 99 Eslövs IK-Stenungsunds HK (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 B-flickor 99 HK S-hof-H43 Lund (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 B-flickor 99 Skövde HF 2-Kärra HF 1 (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 B-flickor 99 Skövde HF 1-Bjurslätts IF (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 B-flickor 99 HK Ankaret-IK Sävehof (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 B-flickor 99 HK Brätte-HK Country (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 B-flickor 99 Falköpings AIK HK-Skara HF (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 C-pojkar 00 Kärra HF-VästeråsIrsta HF U 2 (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 C-flickor 00 HK Guldkroken Hjo-HK Silwing/Troja (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 C-pojkar 01 IFK Skövde 3-H43 Lund (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 C-flickor 01 Skövde HF 1-KFUM Trollhättan (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 C-flickor 01 KFUM Trollhättan-Skara HF Vit (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 C-flickor 01 Kungälvs HK 2-HK Aranäs Onsala (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 C-flickor 01 Kärra HF 1-Skövde HF 2 (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 D-pojkar 02 IFK Skövde 2-Bollstanäs SK (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 D-pojkar 02 HV Tidaholm-HK Silwing/Troja (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 D-flickor 02 HK Aranäs 1-Eslövs IK 1 (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 D-flickor 02 HK Aranäs 4-Önnereds HK (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 D-flickor 02 Eslövs IK 2-Skuru IK 2 (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 Övrigt Arena Skövde lördag (2012-11-03)
Skadevi Handbollscup 2012 A-pojkar 96-97 HK Country/HP Skövde 1-Kroppskultur 1 (2012-11-02)
Skadevi Handbollscup 2012 A-pojkar 96-97 HK Tibro-IFK Skövde 2 (2012-11-02)
Skadevi Handbollscup 2012 A-pojkar 96-97 Lugi HF 1-Kärra HF 2 (2012-11-02)
Skadevi Handbollscup 2012 A-pojkar 96-97 HK Country/HP Skövde 2-Redbergslids IK (2012-11-02)
Skadevi Handbollscup 2012 A-pojkar 96-97 IFK Skövde 1-Kroppskultur 2 (2012-11-02)
Skadevi Handbollscup 2012 A-flickor 96-97 HK Country Husaren HK-Kärra HF 1 (2012-11-02)
Skadevi Handbollscup 2012 A-flickor 96-97 Skövde HF 2-Kärra HF 2 (2012-11-02)
Skadevi Handbollscup 2012 B-flickor 98 HK Guldkroken Hjo-Skuru IK (2012-11-02)
Skadevi Handbollscup 2012 B-flickor 98 Skövde HF 1-Bjurslätts IF (2012-11-02)
Skadevi Handbollscup 2012 B-flickor 98 Skövde HF 2-Kärra HF (2012-11-02)
Skadevi Handbollscup 2012 Övrigt Arena Skövde fredag (2012-11-02)
IFK Skövde HK-IFK Kristianstad 21-26 (2012-10-28)
IFK Skövde HK-HK Aranäs 38-31 (2012-10-22)
Skövde HF-Lugi HF 20-17 (2012-10-21)
IFK Skövde HK-Skånela IF 35-29 (2012-10-15)
Landskamp Sverige-Island 24-24 (2012-10-03)
Landskamp Sverige-Island 23-16 (2012-10-02)
IFK Skövde HK-Alingsås HK 33-29 (2012-09-30)
Kärra HF-IK Sävehof 23-38 (2012-09-28)
IK Sävehof-IFK Skövde HK 28-24 (2012-09-23)
Våmbs IF-Ulvåkers IF 6-1 (2012-09-22)
IFK Skövde HK-VästeråsIrsta HF 35-32 (2012-09-20)
Hammarby IF HF-IFK Skövde HK 29-21 (2012-09-16)
Göteborg Cup Final Herrjuniorer IFK Skövde HK-Eskilstuna Guif 12-19 (2012-09-09)
Träningsmatch Redbergslids IK-IFK Skövde HK 23-24 (2012-09-04)
Träningsmatch IFK Skövde HK-IF Hallby HK 37-24 (2012-08-13)
European Open W18 Prize Ceremony (2012-07-06)
European Open W18 FINAL Russia-Norway 22-26 (2012-07-06)
European Open W18 3rd place Czech Republic-Germany 23-22 (2012-07-06)
European Open W18 5th place Romania-Sweden 27-29 (2012-07-06)
European Open W18 7th place Austria-Poland 19-29 (2012-07-06)
European Open W18 9th place Switzerland-Iceland 33-31 (2012-07-06)
Partille Cup Heden Thursday (2012-07-05)
European Open W18 Austria-Romania 15-30 (2012-07-05)
European Open W18 Finland-Lithuania 16-25 (2012-07-05)
European Open W18 Sweden-Norway 17-18 (2012-07-04)
Partille Cup Heden Wednesday (2012-07-04)
European Open W18 Germany-Sweden 20-18 (2012-07-04)
European Open W18 Norway-Poland 21-22 (2012-07-04)
Partille Cup Heden Tuesday (2012-07-03)
European Open W18 Sweden-Czech Republic 20-27 (2012-07-03)
European Open W18 Russia-Poland 25-16 (2012-07-03)
European Open W18 Iceland-Italy 16-17 (2012-07-03)
European Open W18 Belgium-Sweden 14-32 (2012-07-02)
VM-kval Sverige-Montenegro 22-21 (2012-06-10)
SM-FINAL Herrar IK Sävehof-IFK Kristianstad 29-21 (2012-05-12)
SM-FINAL Damer IK Sävehof-Lugi HF 27-14 (2012-05-12)
All Star Team 2011-2012 (2012-05-12)
Förberedelser & bakom kulisserna (2012-05-12)
IK Sävehof-IFK Skövde HK 1/4-final 5 31-20 (2012-04-15)
Skövde HF-Lugi HF 1/4-final 4 22-31 (2012-04-14)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 1/4-final 4 30-26 (2012-04-12)
IK Sävehof-IFK Skövde HK 1/4-final 3 31-26 (2012-04-10)
IK Sävehof-VästeråsIrsta HF 1/4-final 3 26-14 (2012-04-10)
OS-kval Sverige-Ungern 26-23 (2012-04-08)
OS-kval Brasilien-Makedonien 28-27 (2012-04-08)
OS-kval Makedonien-Sverige 23-27 (2012-04-07)
OS-kval Brasilien-Ungern 27-29 (2012-04-07)
OS-kval Sverige-Brasilien 25-20 (2012-04-06)
OS-kval Ungern-Makedonien 28-26 (2012-04-06)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 1/4-final 2 28-32 (2012-04-01)
Skövde HF-Lugi HF 1/4-final 2 31-33 (2012-04-01)
IK Sävehof-IFK Skövde HK 1/4-final 1 23-26 (2012-03-29)
USM Steg 5 Pojkar B SM-FINAL Kärra HF-HK Silwing/Troja (2012-03-25)
USM Steg 5 Flickor A SM-FINAL VästeråsIrsta HF Utv-Huddinge HK (2012-03-25)
USM Steg 5 Flickor B SM-FINAL Torslanda HK-Gökstens BK (2012-03-25)
USM Steg 5 Herrjuniorer SM-FINAL IK Sävehof-IFK Kristianstad (2012-03-25)
USM Steg 5 Pojkar A SM-FINAL IFK Ystad-Lugi HF (2012-03-25)
USM Steg 5 Damjuniorer SM-FINAL IFK Tumba-Skånela IF (2012-03-25)
USM Steg 5 Herrjuniorer 5/6:e plats IFK Ystad-IFK Skövde HK (2012-03-25)
USM Steg 5 Damjuniorer 1/2-final VästeråsIrsta HF Utv-Skånela IF (2012-03-24)
USM Steg 5 Herrjuniorer 1/2-final IFK Kristianstad-HK Aranäs (2012-03-24)
USM Steg 5 Flickor B Skogås HK-IK Pandora (2012-03-24)
USM Steg 5 Flickor B Gustavsbergs IF HK-IK Sävehof (2012-03-24)
EM-KVAL Sverige-Österrike 39-17 (2012-03-24)
USM Steg 5 Stadium Arena (2012-03-24)
USM Steg 5 Damjuniorer Spårvägens HF-Kärra HF (2012-03-24)
USM Steg 5 Herrjuniorer IK Sävehof-HK Aranäs (2012-03-24)
USM Steg 5 Flickor A Kroppskultur UF-Lugi HF (2012-03-24)
USM Steg 5 Pojkar A Kärra HF-HK Aranäs (2012-03-23)
USM Steg 5 Herrjuniorer IFK Skövde HK-Alingsås HK (2012-03-23)
USM Steg 5 Herrjuniorer IFK Kristianstad-Djurgårdens IF HF (2012-03-23)
USM Steg 5 Pojkar B Växjö HF-Kungälvs HK (2012-03-23)
USM Steg 5 Flickor A HK Farmen-Eskilstuna Guif (2012-03-23)
USM Steg 5 Damjuniorer IK Sävehof-Rimbo HK Roslagen (2012-03-23)
USM Steg 5 Pojkar B Spånga HK-Ystads IF HF (2012-03-23)
USM Steg 5 Damjuniorer IFK Tumba HK-VästeråsIrsta HF Utv (2012-03-23)
USM Steg 5 Pojkar A Upsala SIF-IFK Ystad HK (2012-03-23)
USM Steg 5 Flickor A GT Söder-Kroppskultur UF (2012-03-23)
USM Steg 5 Pojkar A HK Aranäs-Lugi HF (2012-03-23)
USM Steg 5 Pojkar A Eskilstuna Guif-Redbergslids IK (2012-03-23)
IFK Skövde HK-Drott Halmstad 30-33 (2012-03-21)
Champions League 1/8-final IK Sävehof-AG København 25-34 (2012-03-18)
HK Aranäs-IFK Skövde HK 32-33 (2012-03-14)
IFK Skövde HK-Ystads IF 34-32 (2012-03-12)
HK Country-IFK Nyköping 35-30 (2012-03-03)
IFK Skövde HK-Caperiotumba 32-25 (2012-03-02)
Redbergslids IK-IFK Skövde HK 25-21 (2012-02-29)
Champions League IK Sävehof-FC Barcelona Intersport 26-39 (2012-02-26)
IFK Skövde HK-Eskilstuna Guif 31-31 (2012-02-15)
Skövde HF-Skuru IK 20-22 (2012-02-11)
Alingsås HK-IFK Skövde HK 33-25 (2012-02-08)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 31-24 (2012-02-06)
Cupvinnarcupen 1/8-final IK Sävehof-Viborg HK 28-29 (2012-02-05)
H43-IFK Skövde HK 27-28 (2012-02-01)
IK Sävehof-Skövde HF 29-29 (2012-01-30)
Klasshandboll Skövde 2012 Åldersklass 2000 (2012-01-28)
Klasshandboll Skövde 2012 Åldersklass 2002 (2012-01-28)
Klasshandboll Skövde 2012 Åldersklass 2001 (2012-01-28)
Klasshandboll Skövde 2012 Åldersklass 2003 (2012-01-28)
Uppvisning rullstolshandboll HK Malmö-H43 Wheelers (2012-01-11)
Träningsmatch Sverige-Ryssland 26-27 (2012-01-11)
Träningsmatch Sverige U20-AG Köpenhamn/HK Malmö 24-30 (2012-01-11)
HP Skövde 90-Stenungsunds HK 23-25 (2012-01-08)
Skövde HF-H43/Lundagård 27-25 (2012-01-08)
IFK Skövde HK-HK Malmö 26-24 (2011-12-21)
IFK Skövde HK-H43 34-34 (2011-12-14)
IK Sävehof-IFK Skövde HK 30-30 (2011-12-12)
IFK Skövde HK-Alingsås HK 25-30 (2011-12-06)
USM Steg 3 Damjuniorer Skövde HF-Lugi HF 32-19 (2011-12-04)
USM Steg 3 Damjuniorer Skövde HF-HK Lidköping 18-17 (2011-12-03)
IFK Skövde HK-Hammarby IF 27-30 (2011-11-28)
HK Country-HK Eskil 38-32 (2011-11-26)
IFK Skövde HK-Redbergslids IK 36-32 (2011-11-21)
Champions League IK Sävehof-Kadetten Schaffhausen 31-25 (2011-11-17)
Kroppskultur-Skövde HF 19-27 (2011-11-15)
Skövde HF-IK Sävehof 25-30 (2011-11-10)
IFK Skövde HK-Lugi HF 29-28 (2011-11-09)
Skadevi Handbollscup 2011 Elitjuniorer 93-94 Aarhus GF-IFK Skövde HK (2011-11-06)
Skadevi Handbollscup 2011 Elitjuniorer 93-94 A-FINAL Lugi HF-Aarhus GF (2011-11-06)
Skadevi Handbollscup 2011 A-pojkar 95-96 A-FINAL Kärra HF 1-Lugi HF 1 (2011-11-06)
Skadevi Handbollscup 2011 A-flickor 95-96 A-FINAL IFK Tumba 1-Lugi HF (2011-11-06)
Skadevi Handbollscup 2011 B-pojkar 97 A-FINAL Aarhus GF 1-IK Sävehof 2 (2011-11-06)
Skadevi Handbollscup 2011 B-flickor 97 A-FINAL IK Sävehof 2-IK Sävehof 1 (2011-11-06)
Skadevi Handbollscup 2011 B-pojkar 98 A-FINAL IFK Kristianstad-Aarhus GF (2011-11-06)
Skadevi Handbollscup 2011 B-flickor 98 A-FINAL HK Lidköping-IFK Tumba 1 (2011-11-06)
Skadevi Handbollscup 2011 C-pojkar 99 A-FINAL Önnereds HK 1-Skuru IK (2011-11-06)
Skadevi Handbollscup 2011 C-flickor 99 A-FINAL Kärra HF 1-Åkersberga HK (2011-11-06)
Skadevi Handbollscup 2011 C-pojkar 00 A-FINAL Aarhus GF-IF Guif 1 (2011-11-06)
Skadevi Handbollscup 2011 C-flickor 00 A-FINAL Kärra HF 1-H43 Lund (2011-11-06)
Skadevi Handbollscup 2011 D-pojkar 01 A-FINAL H43 Lund-Kärra HF (2011-11-06)
Skadevi Handbollscup 2011 D-flickor 01 A-FINAL Eslövs IK-Gustavsbergs IF (2011-11-06)
Skadevi Handbollscup 2011 Övrigt Arena Skövde Söndag (2011-11-06)
Skadevi Handbollscup 2011 Elitjuniorer 93-94 HK Aranäs-RP Linköping (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 Elitjuniorer 93-94 IK Sävehof-Aarhus GF (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 A-pojkar 95-96 HK Country/HP Skövde-Redbergslids IK (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 A-pojkar 95-96 Lugi HF 2-HK Ankaret (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 A-pojkar 95-96 Lugi HF 1-HK Guldkroken (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 A-pojkar 95-96 HK Country/HP Skövde-HK Ankaret (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 A-pojkar 95-96 Kärra HF 2-HP Tibro (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 A-pojkar 95-96 O/V Helsingborg-Åhus Handboll 2 (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 A-pojkar 95-96 Hammarby IF 1-Kärra HF 1 (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 A-pojkar 95-96 IK Sävehof 1-Redbergslids IK (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 A-pojkar 95-96 Ystads IF-H43 Lund (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 A-pojkar 95-96 IFK Skövde HK 1-FALK Håndball (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 A-flickor 95-96 Skövde HF 2-Skuru IK (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 A-flickor 95-96 IK Sävehof 2-Tibro HK 2 (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 B-flickor 97 Stenungsunds HK-Eslövs IK 2 (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 B-flickor 97 Kärra HF 2-Kungälvs HK 1 (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 B-flickor 97 Eslövs IK 1-Skövde HF 1 (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 B-flickor 97 HK Country-Skogås HK (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 B-flickor 97 IK Sävehof 1-Skövde HF 2 (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 B-pojkar 98 Ystads IF 2-Åhus Handboll (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 B-pojkar 98 Tyresö IF-IFK Skövde HK (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 B-pojkar 98 HK Country-Skuru IK (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 B-flickor 98 Skara HF 2-Eslövs IK 1 (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 B-flickor 98 Runar IL-HK Brätte (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 B-flickor 98 Tibro HK-Skövde HF 2 (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 B-flickor 98 Kroppskultur 2-Kärra HF 2 (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 C-pojkar 99 HK Guldkroken-Skuru IK (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 C-pojkar 99 HP Tibro-HK Ankaret 2 (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 C-flickor 99 Tibro HK-IK Bolton 1 (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 C-flickor 99 HK Lidköping 3-Eslövs IK (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 C-flickor 99 Kärra HF 1-HK Country (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 C-flickor 99 HK Lidköping 2-Kungälvs HK 1 (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 C-pojkar 00 Kungälvs HK-Önnereds HK 2 (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 C-flickor 00 Skara HF 2-Finspångs HK (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 C-flickor 00 Stenungsunds HK-HK Country (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 C-flickor 00 Kärra HF 2-Eslövs IK (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 C-flickor 00 Handens SK-Falköpings AIK (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 C-flickor 00 Önnereds HK 2-H43 Lund (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 Övrigt Arena Skövde Lördag (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 Övrigt Lunch Vasaskolan (2011-11-05)
Skadevi Handbollscup 2011 Elitjuniorer 93-94 IFK Skövde HK-Redbergslids IK (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 Elitjuniorer 93-94 Lugi HF-Kärra HF (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 A-pojkar 95-96 IFK Skövde HK 1-Kungälvs HK (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 A-pojkar 95-96 IFK Skövde HK 3-Kärra HF 1 (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 A-pojkar 95-96 Åhus Handboll 2-Önnereds HK (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 A-pojkar 95-96 Ale HF-IFK Skövde HK 2 (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 A-pojkar 95-96 IK Sävehof 1-Åhus Handboll 2 (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 A-pojkar 95-96 HK Guldkroken-Lugi HF 1 (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 A-flickor 95-96 HK Guldkroken-IFK Tumba 2 (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 A-flickor 95-96 HK Country-Kungälvs HK (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 A-flickor 95-96 IFK Tumba 1-KFUM Lundagård (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 A-flickor 95-96 Eslövs IK-Skövde HF 1 (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 A-flickor 95-96 IK Sävehof 3-Ystads IF (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 B-pojkar 97 Kungälvs HK-IFK Skövde HK 2 (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 B-pojkar 97 Lugi HF-HK Silwing/Troja 1 (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 B-flickor 97 Skara HF-Stenungsunds HK (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 B-flickor 97 Tibro HK 1-IK Sävehof 2 (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 B-flickor 97 IK Sävehof 1-Skara HF (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 B-flickor 97 Kroppskultur 2-Skövde HF 1 (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 B-flickor 97 Kungälvs HK 2-Skuru IK (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 B-flickor 97 Kroppskultur 1-Tibro HK 1 (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 B-flickor 97 Kärra HF 1-Tibro HK 2 (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 C-flickor 99 HK Lidköping 1-Kungälvs HK 2 (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 C-flickor 99 Tibro HK-IK Cyrus (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 C-flickor 99 Skövde HF 3-HK Lidköping 2 (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 C-flickor 99 Kroppskultur 2-Skara HF 2 (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 C-flickor 99 HK Lidköping 2-IK Bolton 2 (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 D-pojkar 01 IFK Skövde HK 1-Önnereds HK 1 (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 D-pojkar 01 HK Country-Kungälvs HK 1 (2011-11-04)
Skadevi Handbollscup 2011 Övrigt Arena Skövde Fredag (2011-11-04)
IK Sävehof-Lugi HF 26-22 (2011-11-02)
IFK Skövde HK-HK Aranäs 42-20 (2011-10-26)
HK Skövde-Team Kropps 32-22 (2011-10-23)
EM-KVAL Sverige-Slovenien 27-20 (2011-10-20)
Redbergslids IK-IFK Skövde HK 27-29 (2011-10-12)
IFK Skövde HK-Caperiotumba 35-21 (2011-10-03)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 28-38 (2011-09-26)
Alingsås HK-IFK Skövde HK 22-19 (2011-09-21)
IFK Skövde HK-Eskilstuna Guif 30-34 (2011-09-18)
Träningsmatch HK Country-IFK Skövde HK 28-41 (2011-09-10)
Träningsmatch Skövde HF-Kroppskultur 26-22 (2011-09-07)
Träningsmatch IFK Skövde HK-IF Hallby 35-27 (2011-08-31)
European Open M19 Prize Ceremony (2011-07-08)
European Open M19 FINAL Sweden-Czech Republic 41-25 (2011-07-08)
European Open M19 3rd Place Switzerland-Netherlands 31-20 (2011-07-08)
European Open M19 5th Place Norway-Poland 27-23 (2011-07-08)
European Open M19 7th Place Montenegro-Belgium 29-20 (2011-07-08)
European Open M19 9th Place Belarus-Iceland 29-30 (2011-07-08)
European Open M19 Sweden-Switzerland 25-24 (2011-07-07)
European Open M19 Netherlands-Czech Republic 27-27 (2011-07-07)
European Open M19 Sweden-Norway 23-18 (2011-07-06)
Partille Cup Heden (2011-07-06)
European Open M19 Austria-Poland 14-22 (2011-07-06)
European Open M19 Belgium-Finland 24-15 (2011-07-06)
European Open M19 Netherlands-Russia 18-18 (2011-07-06)
European Open M19 Estonia-Moldova 18-12 (2011-07-06)
European Open M19 Sweden-Romania 24-16 (2011-07-05)
European Open M19 Switzerland-Israel 21-16 (2011-07-05)
European Open M19 Montenegro-Portugal 21-21 (2011-07-05)
European Open M19 Slovakia-Norway 14-27 (2011-07-05)
European Open M19 Hungary-England 28-10 (2011-07-05)
European Open M19 Belarus-Qatar 17-18 (2011-07-05)
European Open M19 Slovakia-Romania 16-22 (2011-07-04)
European Open M19 Austria-Estonia 13-14 (2011-07-04)
European Open M19 Iceland-Finland 28-15 (2011-07-04)
European Open M19 Sweden-Belarus 23-13 (2011-07-04)
Bankett SM-finaler Handboll 2011 (2011-05-07)
IK Sävehof-Eskilstuna Guif SM-FINAL Herrar 35-18 (2011-05-07)
IK Sävehof-Team Eslöv IK SM-FINAL Damer 25-23 (2011-05-07)
Förberedelser & bakom kulisserna (2011-05-07)
Scandinavium SM-finalarena (2011-05-06)
IFK Skövde HK Ungdomsavslutning (2011-04-14)
Skövde HF-IK Sävehof 1/2-final 2 19-29 (2011-04-12)
IK Sävehof-Skövde HF 1/2-final 1 27-26 (2011-04-09)
IFK Skövde HK-HK Malmö Slutspelsserien 21-24 (2011-04-03)
Alingsås HK-IFK Skövde HK Slutspelsserien 26-17 (2011-03-31)
IK Sävehof-IVH Västerås 1/4-final 3 31-24 (2011-03-27)
BK Heid-Skövde HF 1/4-final 3 21-23 (2011-03-26)
Skövde HF-BK Heid 1/4-final 2 22-21 (2011-03-23)
IFK Skövde HK-H43 29-24 (2011-03-21)
IFK Skövde HK-Alingsås HK 25-24 (2011-03-16)
Kärra HF-Skövde HF 24-44 (2011-03-09)
HK Country-Eslövs HF 27-33 (2011-03-04)
Skövde HF-Lugi HF 24-26 (2011-03-04)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 22-38 (2011-03-02)
IK Sävehof-Skövde HF 33-22 (2011-02-26)
Champions League IK Sävehof-HSV Hamburg 31-34 (2011-02-26)
IFK Skövde HK-Hammarby IF 19-25 (2011-02-23)
HK Aranäs-IFK Skövde HK 37-31 (2011-02-20)
IFK Skövde HK-Eskilstuna Guif 39-30 (2011-02-16)
Drott Halmstad-IFK Skövde HK 26-28 (2011-02-10)
BK Heid-Skövde HF 20-25 (2011-02-09)
IFK Skövde HK-Redbergslids IK 21-26 (2011-02-08)
Klasshandboll Skövde 2011 Eftermiddag (2011-02-05)
Klasshandboll Skövde 2011 Förmiddag (2011-02-05)
VM Prisutdelning (2011-01-30)
VM FINAL Frankrike-Danmark 37-35 (2011-01-30)
Årets handbollsspelare (2011-01-30)
VM Bronsmatch Sverige-Spanien 23-24 (2011-01-30)
VM Malmö Arena (2011-01-30)
VM 1/2-final Frankrike-Sverige 26-29 (2011-01-28)
VM Malmö Arena (2011-01-28)
VM Presidents Cup FINAL Egypten-Sydkorea 23-26 (2011-01-24)
VM Presidents Cup Algeriet-Sydkorea 24-29 (2011-01-22)
VM Presidents Cup Egypten-Japan 34-28 (2011-01-22)
VM Polen-Sverige 21-24 (2011-01-20)
VM Argentina-Chile 35-25 (2011-01-20)
VM Sverige-Argentina 22-27 (2011-01-18)
VM Sydkorea-Polen 20-25 (2011-01-18)
VM Sverige-Sydkorea 30-24 (2011-01-17)
VM Polen-Chile 38-23 (2011-01-17)
Uppvaktning dam- och juniorlandslaget (2011-01-13)
VM Sverige-Chile 28-18 (2011-01-13)
VM Invigning (2011-01-13)
VM Bengan Boys Uppvisningsmatch (2011-01-13)
VM Scandinavium (2011-01-13)
Skövde HF-Team Eslöv IK 24-20 (2011-01-12)
IFK Skövde HK-Ystads IF 36-27 (2010-12-20)
Redbergslids IK-IFK Skövde HK 25-28 (2010-12-13)
Landskamp Sverige-Kroatien 27-30 (2010-12-04)
IFK Skövde HK-HK Malmö 29-30 (2010-12-02)
IFK Skövde HK-HK Aranäs 29-24 (2010-11-25)
Skövde HF-Spårvägens HF 27-19 (2010-11-25)
IFK Skövde HK-IFK Kristianstad 29-24 (2010-11-18)
IFK Skövde HK-Drott Halmstad 31-26 (2010-11-15)
IK Sävehof-IFK Skövde HK 32-24 (2010-11-11)
Alingsås HK-IFK Skövde HK 26-27 (2010-11-02)
Kärra HF-IK Sävehof 19-32 (2010-10-29)
EHF-cupen Skövde HF-Gorodnichanka 33-25 (2010-10-24)
IFK Skövde HK-Lugi HF 26-25 (2010-10-22)
IFK Skövde HK-Redbergslids IK 38-29 (2010-10-11)
Skövde HF-IK Sävehof 21-28 (2010-10-02)
IFK Skövde HK-Hammarby IF 29-25 (2010-09-29)
IK Sävehof-IFK Skövde HK 41-27 (2010-09-22)
IFK Skövde HK-Alingsås HK 33-24 (2010-09-20)
LIF Lindesberg-IFK Skövde HK 31-31 (2010-09-15)
Träningsmatch Kroppskultur-IFK Skövde HK 29-37 (2010-09-06)
Träningsmatch Skövde HF-Skuru IK 29-33 (2010-09-03)
Träningsmatch IFK Skövde HK-Oppsal Håndball 35-30 (2010-08-27)
European Open W18 Prize Ceremony (2010-07-10)
European Open W18 FINAL Denmark-Russia (2010-07-10)
European Open W18 3rd Place Sweden-Poland (2010-07-10)
European Open W18 5th Place Austria-Hungary (2010-07-10)
European Open W18 7th Place Spain-Netherlands (2010-07-10)
European Open W18 9th Place Norway-Romania (2010-07-10)
European Open W18 Croatia-Montenegro 23-15 (2010-07-09)
European Open W18 Bulgaria-Switzerland 23-31 (2010-07-09)
Partille Cup Heden (2010-07-09)
European Open W18 Romania-Poland 17-30 (2010-07-09)
European Open W18 Spain-Sweden 23-24 (2010-07-09)
European Open W18 Finland-Iceland 30-23 (2010-07-08)
European Open W18 Hungary-Russia 22-25 (2010-07-08)
European Open W18 Denmark-Sweden 22-20 (2010-07-08)
European Open W18 Austria-Iceland 18-18 (2010-07-07)
European Open W18 Bulgaria-Poland 15-24 (2010-07-07)
European Open W18 Czech Republic-Sweden 13-23 (2010-07-06)
European Open W18 Portugal-Norway 18-23 (2010-07-06)
European Open W18 Netherlands-Czech Republic 27-14 (2010-07-06)
European Open W18 Denmark-Bulgaria 20-12 (2010-07-06)
European Open W18 Slovakia-Poland 15-25 (2010-07-06)
European Open W18 Technical Meeting (2010-07-05)
EM-KVAL Sverige-Tjeckien 31-25 (2010-05-30)
IK Sävehof-Drott Halmstad SM-FINAL Herrar 30-28 (2010-05-08)
Skövde HF-IK Sävehof SM-FINAL Damer 23-27 (2010-05-08)
Förberedelser & bakom kulisserna (2010-05-08)
Skövde HF-Team Eslöv IK 1/2-final 5 31-24 (2010-05-03)
IK Sävehof-Lugi HF 1/2-final 5 24-19 (2010-05-01)
IFK Skövde HK Ungdomsavslutning (2010-04-26)
IK Sävehof-Lugi HF 1/2-final 3 24-19 (2010-04-18)
Skövde HF-Team Eslöv IK 1/2-final 3 27-22 (2010-04-17)
Skövde HF-Team Eslöv IK 1/2-final 1 31-27 (2010-04-10)
IFK Skövde HK-Alingsås HK Slutspelsserien 29-35 (2010-04-05)
EM-KVAL Sverige-Ungern 26-27 (2010-04-01)
Alingsås HK-IFK Skövde HK Slutspelsserien 31-23 (2010-03-24)
IFK Skövde HK-Drott Halmstad Slutspelsserien 26-33 (2010-03-21)
H43-IFK Skövde HK 24-24 (2010-03-17)
Kärra HF-Skövde HF 1/4-final 2 17-26 (2010-03-16)
IFK Skövde HK-Hammarby IF 29-27 (2010-03-15)
IFK Skövde HK-HK Malmö 32-29 (2010-03-04)
Redbergslids IK-IFK Skövde HK 30-26 (2010-03-01)
IFK Skövde HK-LIF Lindesberg 30-26 (2010-02-23)
Skövde HF-IK Sävehof 22-22 (2010-02-23)
HF Somby/Skövde-Skara HF 25-30 (2010-02-21)
IFK Skövde HK-Alingsås HK 29-22 (2010-02-10)
IFK Skövde HK-OV Helsingborg 36-25 (2010-02-03)
USM Steg 4 Herrjuniorer IFK Skövde HK-H43 26-21 (2010-01-24)
Vintercupen Final IK Sävehof-Alingsås HK 28-27 (2010-01-24)
Vintercupen Bronsmatch IFK Skövde HK-Haslum HK 33-29 (2010-01-24)
USM Steg 4 Herrjuniorer H43-IF Hallby HK 21-18 (2010-01-24)
USM Steg 4 Herrjuniorer IFK Skövde HK-Hammarby IF 26-24 (2010-01-24)
USM Steg 4 Herrjuniorer Hammarby IF-H43 22-25 (2010-01-23)
USM Steg 4 Herrjuniorer IFK Skövde HK-Redbergslids IK 24-21 (2010-01-23)
Vintercupen Alingsås HK-Haslum HK 37-30 (2010-01-23)
Vintercupen IFK Skövde HK-IK Sävehof 24-25 (2010-01-23)
HK Country-Eslövs HF 26-27 (2010-01-16)
HF Somby/Skövde-Sävsjö/Eksjö 22-14 (2010-01-10)
USM PB Steg 3 IFK Skövde HK-BK Baner 23-16 (2010-01-10)
HK Skövde-Lidköpings HK 35-32 (2010-01-10)
Skövde HF-IVH Västerås 25-22 (2009-12-22)
Alingsås HK-IFK Skövde HK 24-25 (2009-12-20)
IFK Skövde HK-Drott Halmstad 29-33 (2009-12-15)
IFK Skövde HK-IF Guif 27-29 (2009-12-13)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 30-30 (2009-11-30)
IFK Skövde HK-IFK Kristianstad 27-26 (2009-11-23)
Önnereds HK-Skövde HF 20-36 (2009-11-18)
EHF-cupen IK Sävehof-Aab Håndbold 26-28 (2009-11-15)
IFK Skövde HK-Lugi HF 22-22 (2009-11-09)
Skövde HF-Lugi HF 29-24 (2009-10-29)
IFK Skövde HK-Redbergslids IK 31-30 (2009-10-21)
EM-KVAL Sverige-Azerbajdzjan 31-11 (2009-10-15)
EHF-cupen Skövde HF-Havre HAC 25-28 (2009-10-10)
USM FA Steg 1 Skövde HF-Backa HK 20-23 (2009-10-10)
IFK Skövde HK-Ystads IF 33-26 (2009-10-06)
IK Sävehof-Skövde HF 24-28 (2009-09-30)
IFK Skövde HK-H43 34-26 (2009-09-23)
EHF-cupen Pallamano Bancole-Skövde HF 21-32 (2009-09-12)
EHF-cupen Skövde HF-Pallamano Bancole 38-13 (2009-09-11)
SLA Open LIF Lindesberg-Hammarby IF 35-30 (2009-09-05)
SLA Open IFK Skövde-Anderstorps SK 44-27 (2009-09-05)
SLA Open IFK Skövde HK-Hammarby IF 30-31 (2009-09-04)
SLA Open LIF Lindesberg-Anderstorps SK 39-20 (2009-09-04)
Mix Megapol Tournament Fyllingen Håndball-IFK Skövde HK 35-28 (2009-08-22)
Skövde HF Träning (2009-08-07)
Träningsmatch IFK Skövde HK-SG Flensburg-Handewitt 30-35 (2009-07-27)
European Open M19 Place 5/6 Sweden-Netherlands (2009-07-04)
European Open M19 Place 3/4 Russia-Norway (2009-07-04)
European Open M19 FINAL Portugal-Slovenia (2009-07-04)
European Open M19 Prize Ceremony (2009-07-04)
Partille Cup Heden (2009-07-03)
European Open M19 Moldova-Slovakia (2009-07-03)
European Open M19 Switzerland-Belgium (2009-07-03)
European Open M19 Iceland-Portugal (2009-07-03)
European Open M19 Sweden-Russia (2009-07-03)
European Open M19 Netherlands-Isreal (2009-07-02)
European Open M19 Iceland-Qatar (2009-07-02)
European Open M19 Poland-Romania (2009-07-02)
European Open M19 Switzerland-Russia (2009-07-02)
European Open M19 Norway-Czech Republic (2009-07-02)
European Open M19 Turkey-Belarus (2009-07-02)
European Open M19 Ukraine-Austria (2009-07-02)
European Open M19 Finland-Kuwait (2009-07-02)
European Open M19 Portugal-Belgium (2009-07-02)
European Open M19 Sweden-Slovakia (2009-07-02)
VM-KVAL Sverige-Montenegro 24-17 (2009-06-07)
Träningsmatch Sverige-Västsverige 14-9, 16-4, 10-11 (2009-06-04)
Alingsås HK-IF Guif SM-FINAL Herrar 29-26 (2009-05-09)
IK Sävehof-Skövde HF SM-FINAL Damer 32-19 (2009-05-09)
Skövde HF-IVH Västerås 1/2-final 3 23-21 (2009-04-24)
IFK Skövde HK Ungdomsavslutning (2009-04-21)
HF Somby/Skövde-IF Hallby HK 33-21 (2009-04-19)
Skövde HF-IVH Västerås 1/2-final 1 27-24 (2009-04-18)
Skövde HF-Spårvägens HF 1/4-final 2 29-22 (2009-04-01)
Lugi HF-IFK Skövde HK 31-26 (2009-03-14)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 31-24 (2009-03-11)
IFK Skövde HK-LIF Lindesberg 27-27 (2009-03-04)
IFK Skövde HK-IF Guif 30-35 (2009-02-18)
Skövde HF-IK Sävehof 26-35 (2009-02-11)
IFK Skövde HK-H43 29-32 (2009-02-09)
IFK Skövde HK-IFK Trelleborg 40-25 (2009-02-07)
Redbergslids IK-IFK Skövde HK 28-24 (2009-02-03)
Flick-SM Steg 4 Lindeskolans IF-Eslövs IK 23-16 (2009-02-01)
Flick-SM Steg 4 Skuru IK-Skövde HF 31-19 (2009-02-01)
Flick-SM Steg 4 Skövde HF-Lindeskolans IF 26-26 (2009-01-31)
Flick-SM Steg 4 Eslövs IK-IF Guif 24-14 (2009-01-31)
Träningsmatch IFK Skövde HK-Alingsås HK 29-29 (2009-01-21)
Herrjunior-SM Steg 4 IFK Skövde HK-IF Guif 21-31 (2009-01-11)
Herrjunior-SM Steg 4 IF Guif-Djurgårdens IF HF 26-22 (2009-01-10)
Herrjunior-SM Steg 4 IFK Skövde HK-Djurgårdens IF HF 33-26 (2009-01-10)
HK Country-Kärra HF 23-29 (2009-01-10)
IFK Skövde HK-HK Drott 32-34 (2008-12-17)
Skövde HF-IVH Västerås 23-23 (2008-12-14)
HK Skövde-Falköpings AIK HK 43-31 (2008-12-14)
IFK Skövde HK-Alingsås HK 29-21 (2008-12-10)
Alingsås HK-IFK Skövde HK 31-30 (2008-12-07)
Flick-SM Steg 3 Skövde HF-Kungälvs HK 14-26 (2008-12-06)
Flick-SM Steg 3 Vinslövs HK-Önnereds HK 26-16 (2008-12-06)
Pojk-SM Steg 3 IFK Skövde HK-Kroppskultur UF 25-30 (2008-12-06)
IFK Skövde HK-Hammarby IF 38-35 (2008-12-03)
IFK Skövde HK-Ystads IF 35-28 (2008-11-12)
IFK Skövde HK-Redbergslids IK 34-20 (2008-11-04)
Skövde HF-BK Heid 30-19 (2008-11-03)
Skadevi Handbollscup 2008 C-flickor 96 A-FINAL Önnereds HK 1-Skuru K 1 (2008-11-03)
Skadevi Handbollscup 2008 Elitjuniorer 90-91 Redbergslids IK-IF Guif (2008-11-02)
Skadevi Handbollscup 2008 Elitjuniorer 90-91 IK Sävehof-IFK Ystad HK (2008-11-02)
Skadevi Handbollscup 2008 Elitjuniorer 90-91 A-FINAL Redbergslids IK-IK Sävehof (2008-11-02)
Skadevi Handbollscup 2008 A-pojkar 92-93 A-FINAL IK Sävehof-IF Guif (2008-11-02)
Skadevi Handbollscup 2008 A-flickor 92-93 A-FINAL Skuru IK-Lugi HF (2008-11-02)
Skadevi Handbollscup 2008 B-pojkar 94 A-FINAL Kärra HF 1-IFK Ystad HK 1 (2008-11-02)
Skadevi Handbollscup 2008 B-flickor 94 A-FINAL Eslövs IK 1-Backa HK (2008-11-02)
Skadevi Handbollscup 2008 B-pojkar 95 A-FINAL IK Bolton 1-IFK Ystad HK (2008-11-02)
Skadevi Handbollscup 2008 B-flickor 95 A-FINAL Irsta HF Ungdom-O/V Helsingborg (2008-11-02)
Skadevi Handbollscup 2008 C-pojkar 96 A-FINAL Fet IL-Hammarby IF 1 (2008-11-02)
Skadevi Handbollscup 2008 C-pojkar 97 A-FINAL FALK Håndball 1-Norrköpings HK (2008-11-02)
Skadevi Handbollscup 2008 C-flickor 97 A-FINAL Gustavsbergs IF-Gökstens BK (2008-11-02)
Skadevi Handbollscup 2008 D-pojkar 98 A-FINAL Norrköpings HK-Kärra HF (2008-11-02)
Skadevi Handbollscup 2008 D-flickor 98 A-FINAL Hammarby IF-HK Linne 1 (2008-11-02)
Skadevi Handbollscup 2008 Övrigt Arena Skövde (2008-11-02)
Skadevi Handbollscup 2008 Övrigt Cupcentra (2008-11-02)
Skadevi Handbollscup 2008 Elitjuniorer 90-91 IFK Skövde HK-Hammarby IF (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 A-pojkar 92-93 Lugi HF-HP Skövde (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 A-pojkar 92-93 Backa HK 1-IFK Tumba (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 A-pojkar 92-93 Alingsås HK 2-Eslövs HF 1 (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 A-pojkar 92-93 Kärra HF 1-Skara HK (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 A-pojkar 92-93 KFUM Trollhättan-Kärra HF 2 (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 A-pojkar 92-93 IFK Skövde HK 1-Kärra HF 1 (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 A-flickor 92-93 RP Linköping 1-Tibro HK 1 (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 A-flickor 92-93 IK Sävehof 1-Svanesunds GIF (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 A-flickor 92-93 RP Linköping 2-Skövde HF 1 (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 B-flickor 94 KFUM Trollhättan 2-Eslöv IK 1 (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 B-pojkar 95 Kärra HF-IF Hallby 1 (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 C-pojkar 96 Bjurslätts IF-RP Linköping 2 (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 C-flickor 96 Skå IK-Kärra HF (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 C-flickor 96 Skövde HF 3-IK Bolton (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 C-flickor 96 HK Aranäs 1-Kristianstad Handboll (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 C-pojkar 97 RP Linköping-IFK Skövde HK 1 (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 Övrigt Arena Skövde (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 Övrigt Cupcentra (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 Övrigt Idrottshallen (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 Övrigt Kavelbrohallen (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 Övrigt Fjärilshallen (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 Övrigt Rydshallen (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 Övrigt Mat Västerhöjd (2008-11-01)
Skadevi Handbollscup 2008 Elitjuniorer 90-91 IFK Skövde HK-IFK Ystad HK (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 Elitjuniorer 90-91 Hammarby IF-Redbergslids IK (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-pojkar 92-93 IF Guif-Falköpings AIK (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-pojkar 92-93 IFK Skövde HF 2-Eslövs HF 1 (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-pojkar 92-93 HK Country-IFK Ystad 2 (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-pojkar 92-93 IFK Skövde HK 3-Backa HK 1 (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-pojkar 92-93 Kärra HF 2-IFK Skövde HK 1 (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-pojkar 92-93 IK Sävehof-HK Guldkroken (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-pojkar 92-93 HK Country-IF Hallby (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-pojkar 92-93 IFK Ystad HK 2-Backa HK 2 (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-pojkar 92-93 Skara HK-Eslövs HF 2 (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-pojkar 92-93 Norrköpings HK-Kärra HF 1 (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-flickor 92-93 Skara HF 1-Svanesunds GIF (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-flickor 92-93 Kärra HF-Spårvägens HF (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-flickor 92-93 Skövde HF 1-Tibro HK 2 (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-flickor 92-93 Eslövs IK-Skövde HF 2 (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-flickor 92-93 Skara HF 2-HK Linne (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-flickor 92-93 Tibro HK 1-IK Sävehof 2 (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-flickor 92-93 Skara HF 1-IK Sävehof 1 (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-flickor 92-93 Skuru IK-HK Guldkroken (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 A-flickor 92-93 Skövde HF 2-Flint IL (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 B-flickor 94 Skövde HF 1-Falköpings AIK (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 B-flickor 95 Irsta HF Ungdom-Skövde HF 2 (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 B-flickor 95 RP Linköping 2-Skuru IK 1 (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 B-flickor 95 Kållandsö HK-KFUM Trollhättan (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 C-pojkar 96 Mariestads AIF-Ale HF (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 C-flickor 96 HK Guldkroken-Önnereds HK 2 (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 C-flickor 96 RP Linköping 2-Skövde HF 1 (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 C-flickor 97 Malmslätts HF 1-HK Aranäs 2 (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 Övrigt Cupcentra (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 Övrigt Arena Skövde Förmiddag (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 Övrigt Arena Skövde Eftermiddag (2008-10-31)
Skadevi Handbollscup 2008 Övrigt Idrottshallen Kväll (2008-10-31)
IFK Skövde HK-IFK Tumba HK 31-21 (2008-10-20)
IF Guif-IFK Skövde HK 33-25 (2008-10-12)
IK Sävehof-Skövde HF 37-30 (2008-10-08)
LIF Lindesberg-IFK Skövde HK 23-32 (2008-10-05)
Skövde HF Träning (2008-10-01)
IFK Skövde HK Träning (2008-10-01)
IFK Skövde HK-IFK Ystad HK 34-26 (2008-09-29)
Skövde HF-Skuru IK 33-28 (2008-09-20)
IFK Skövde HK-Lugi HF 26-30 (2008-09-20)
EHF-cupen ZRK Zivinice-Skövde HF 19-35 (2008-09-14)
EHF-cupen Skövde HF-ZRK Zivinice 36-8 (2008-09-13)
Träningsmatch IFK Skövde HK-Alingsås HK 31-32 (2008-08-06)
IFK Skövde HK Ungdomsavslutning (2008-04-22)
Skövde HF-Team Eslöv IK 1/2-final 3 28-16 (2008-04-19)
Skövde HF-Team Eslöv IK 1/2-final 1 25-22 (2008-04-14)
Skövde HF-IVH Västerås 1/4-final 2 34-16 (2008-04-07)
Skövde HF-IK Sävehof 28-32 (2008-03-01)
IFK Skövde HK-H43 28-31 (2008-03-01)
IFK Skövde HK-HK Malmö 34-29 (2008-02-13)
IFK Skövde HK-Alingsås HK 30-26 (2008-02-04)
Skövde HF-Hammarby IF HF 36-23 (2008-02-02)
Pojk-SM Steg 4 IFK Skövde HK-Hästö IF U 37-28 (2008-02-02)
HK Skövde-HK Country 23-26 (2008-01-26)
Träningsmatch IFK Skövde HK-Sverige U (88-89) 62-55 (2008-01-14)
IFK Skövde HK-Lugi HF 31-28 (2007-12-19)
IFK Skövde HK-LIF Lindesberg 40-36 (2007-12-12)
Landskamp Sverige-Tyskland 28-34 (2007-12-07)
IFK Skövde HK-IF Guif 34-39 (2007-12-01)
Damjunior-SM Steg 3 Skövde HF-IF Guif (2007-11-25)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 31-28 (2007-11-14)
IFK Skövde HK-Ystads IF 25-25 (2007-11-06)
Skadevi Handbollscup 2007 Elitjuniorer Juniorer FINAL IFK Ystad HK-IK Sävehof (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 Elitjuniorer Juniorer Prisutdelning (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 A-pojkar 91-92 AP FINAL HK Tyrold-RP Linköping 2 (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 A-pojkar 91-92 AP Prisutdelning (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 A-flickor 91-92 AF FINAL Kungälvs HK 1-Kärra HF 1 (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 B-pojkar 93 BP93 FINAL Lugi HF 1-Kärra HF 1 (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 B-pojkar 93 BP93 Prisutdelning (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 B-flickor 93 BF93 FINAL HK Eskil-IFK Tumba 1 (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 B-flickor 93 BF93 Prisutdelning (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 B-pojkar 94 BP94 FINAL Kärra HF 1-BK Söder (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 B-pojkar 94 BP94 Prisutdelning (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 B-flickor 94 BF94 FINAL G/T-76-Backa HK (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 B-flickor 94 BF94 Prisutdelning (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 C-pojkar 95 CP95 FINAL Hammarby IF-IF Guif (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 C-pojkar 95 CP95 Prisutdelning (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 C-flickor 95 CF95 FINAL Irsta HF Ungdom 2-Skuru IK 1 (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 C-flickor 95 CF95 Prisutdelning (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 C-pojkar 96 CP96 FINAL HK Tyrold-Kärra HF (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 C-pojkar 96 CP96 Prisutdelning (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 C-flickor 96 CF96 FINAL IK Bolton-HK Linne (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 C-flickor 96 CF96 Prisutdelning (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 D-pojkar 97 DP97 FINAL HP Skövde-Skara HK (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 D-pojkar 97 DP97 Prisutdelning (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 D-flickor 97 DF97 FINAL BK Söder-HK Ankaret (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 D-flickor 97 DF97 Prisutdelning (2007-11-05)
Skadevi Handbollscup 2007 A-flickor 91-92 AF Prisutdelning (2007-11-04)
Skadevi Handbollscup 2007 Övrigt Arena Skövde (2007-11-04)
Skadevi Handbollscup 2007 Elitjuniorer Juniorer IFK Skövde HK-Djurgårdens IF (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 Elitjuniorer Juniorer Redbergslids IK-Herning FH (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 A-flickor 91-92 AF Torslanda HK-Önnereds HK 1 (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 A-flickor 91-92 AF Kungälvs HK 1-Skövde HF 1 (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 A-flickor 91-92 AF IK Sävehof-Kungälvs HK 2 (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 A-flickor 91-92 AF Gustavsbergs IF-Skövde HF 2 (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 B-flickor 93 BF93 KFUM Trollhättan-Önnereds HK 2 (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 B-flickor 93 BF93 Skuru IK-Skara HF 1 (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 B-flickor 93 BF93 RP Linköping 3-Önnereds HK 3 (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 B-flickor 93 BF93 HK Aranäs 1-RP Linköping 2 (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 B-flickor 93 BF93 Skara HF 2-HK Eskil (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 B-flickor 93 BF93 Skövde HF 1-Kävlinge HK (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 B-flickor 93 BF93 Önnereds HK 2-HK Eskil (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 B-flickor 93 BF93 HK Linne-HK Aranäs 2 (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 B-pojkar 94 BP94 IFK Skövde HK 2-HK Eskil (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 B-pojkar 94 BP94 HK Country 1-BK Söder (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 C-flickor 95 CF95 Skövde HF 1-Tyresö HF (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 C-flickor 95 CF95 RP Linköping 3-KFUM Trollhättan 1 (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 C-flickor 95 CF95 IF Guif-HK Linne (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 Övrigt Arena Skövde (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 Övrigt Idrottshallen (2007-11-03)
Skadevi Handbollscup 2007 Elitjuniorer Juniorer IFK Skövde HK-Redbergslids IK (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 Elitjuniorer Juniorer Lindeskolans IF-IK Sävehof (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 A-pojkar 91-92 AP IFK Skövde HK 3-KFUM Ulricehamn (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 A-pojkar 91-92 AP IFK Skövde HK 1-Kärra HF 2 (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 A-pojkar 91-92 AP Skara HK-Alingsås HK 1 (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 A-pojkar 91-92 AP KFUM Ulricehamn-Alingsås HK 2 (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 A-pojkar 91-92 AP IFK Skövde HK 4-Hammarby IF (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 A-pojkar 91-92 AP HK Guldkroken-RP Linköping 1 (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 A-flickor 91-92 AF Skara HF-Kärra HF 1 (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 A-flickor 91-92 AF Skövde HF 1-Kärra HF 2 (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 A-flickor 91-92 AF Kungälvs HK 2-Skara HF (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 A-flickor 91-92 AF Kungälvs HK 1-Skövde HF 2 (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 A-flickor 91-92 AF Kärra HF 1-Ludvika HF (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 A-flickor 91-92 AF HK Ankaret-Nödinge SK (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 B-pojkar 93 BP93 IFK Skövde HK 1-HK Guldkroken (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 B-pojkar 93 BP93 HP Skövde 1-HK Ankaret (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 B-pojkar 93 BP93 HK Aranäs 2-HK Country (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 B-pojkar 93 BP93 HP Skövde 2-HK Tyrold 2 (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 B-pojkar 93 BP93 IFK Skövde HK 2-HK Tyrold 1 (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 B-flickor 93 BF93 Linne-Kärra HF (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 B-flickor 93 BF93 Skövde HF 2-KFUM Ulricehamn (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 B-flickor 93 BF93 Irsta HF Ungdom-Backa HK (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 B-flickor 93 BF93 Hammarby IF-Kärra HF (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 B-pojkar 94 BP94 HP Tibro-Kärra HF 2 (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 C-flickor 96 CF96 Kungälvs HK-BK Söder (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 C-flickor 96 CF96 Skövde HF 3-Irsta HF Ungdom 1 (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 Övrigt Arena Skövde Förmiddag (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 Övrigt Arena Skövde Eftermiddag (2007-11-02)
Skadevi Handbollscup 2007 Övrigt Idrottshallen Kväll (2007-11-02)
IFK Skövde HK-HK Drott 28-23 (2007-10-12)
IFK Skövde HK-Redbergslids IK 28-32 (2007-10-03)
IFK Skövde HK-Hammarby IF 24-31 (2007-09-23)
SLA Open IF Hallby HK-LIF Lindesberg 24-28 (2007-09-01)
SLA Open IFK Trelleborg-Haslum HK 20-35 (2007-09-01)
SLA Open Final IFK Skövde HK-FC Köpenhamn 30-54 (2007-09-01)
SLA Open Prisutdelning (2007-09-01)
SLA Open IFK Trelleborg-IF Hallby HK 26-22 (2007-08-31)
SLA Open FC Köpenhamn-LIF Lindesberg 42-33 (2007-08-31)
SLA Open IFK Skövde HK-IF Hallby HK 41-28 (2007-08-31)
SLA Open Haslum HK-FC Köpenhamn 23-35 (2007-08-31)
Träningsmatch IFK Skövde HK-Alingsås HK 29-27 (2007-08-08)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 1/2-final 4 33-32 (2007-04-25)
Skövde HF-Team Eslövs IK 1/2-final 3 25-22 (2007-04-24)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 1/2-final 2 23-26 (2007-04-18)
IFK Skövde HK-Lugi HF 1/4-final 4 32-27 (2007-04-02)
Skövde HF-Önnereds HK 1/4-final 1 26-21 (2007-03-25)
HP Skövde J-IFK Skövde HK J 26-33 (2007-03-25)
IFK Skövde HK-Lugi HF 1/4-final 2 24-19 (2007-03-24)
IFK Skövde HK-IF Guif 34-30 (2007-03-14)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 34-31 (2007-02-18)
Pojk-SM Steg 4 HK Eskil-Hästö IF 24-18 (2007-02-04)
Pojk-SM Steg 4 Redbergslids IK-IK Sävehof 19-21 (2007-02-04)
Pojk-SM Steg 4 HK Guldkroken-Redbergslids IK 18-37 (2007-02-03)
Pojk-SM Steg 4 IFK Ystad-Hästö IF 20-15 (2007-02-03)
Pojk-SM Steg 4 IK Sävehof-IFK Tumba HK 35-26 (2007-02-03)
Pojk-SM Steg 4 Stavstens IF-HK Eskil 20-33 (2007-02-03)
HP Skövde-HK Guldkroken 42-19 (2007-01-26)
IFK Skövde HK-Ystads IF 26-25 (2007-01-24)
Nyårscupen 2006 (2006-12-29)
IFK Skövde HK-IK Heim 33-31 (2006-12-22)
Träningsmatch Skövde HF-Kungälvs HK (2006-12-16)
IFK Skövde HK-Lugi HF 31-31 (2006-12-11)
IFK Skövde HK-Alingsås HK 39-23 (2006-11-29)
IFK Skövde HK-Hammarby IF 36-34 (2006-11-22)
Herrjunior-SM Steg 3 IFK Skövde HK-Hammarby IF 26-30 (2006-11-18)
Bästa bilderna Skadevi Handbollscup 2006 (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 Elitjuniorer IFK Skövde HK-Hammarby IF (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 Elitjuniorer FINAL IFK Skövde HK-IK Sävehof (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 Elitjuniorer Prisutdelning Juniorer (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 A-pojkar 90-91 FINAL Lugi HF-HK Tyrold 1 (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 A-pojkar 90-91 AP Prisutdelning (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 A-flickor 90-91 FINAL Kärra HF 1-Skövde HF 1 (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 A-flickor 90-91 AF Prisutdelning (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 B-pojkar 92 FINAL Hästö IF 1-IFK Ystad HK (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 B-pojkar 92 BP92 Prisutdelning (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 B-flickor 92 FINAL Kroppskultur 1-IF Guif 1 (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 B-flickor 92 BF92 Prisutdelning (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 B-pojkar 93 FINAL Kärra HF 1-IFK Ystad HK 1 (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 B-pojkar 93 BP93 Prisutdelning (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 B-flickor 93 FINAL HK Linne-HK Eskil (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 B-flickor 93 BF93 Prisutdelning (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 C-pojkar 94 FINAL IFK Ystad HK 1-IF Guif 1 (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 C-pojkar 94 CP94 Prisutdelning (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 C-flickor 94 FINAL Mörrums HK-Kärra HF (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 C-flickor 94 CF94 Prisutdelning (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 C-pojkar 95 FINAL Hammarby IF-IK Bolton (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 C-pojkar 95 CP95 Prisutdelning (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 C-flickor 95 FINAL IF Guif-Irsta HF Ungdom 4 (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 C-flickor 95 CF95 Prisutdelning (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 D-pojkar 96 FINAL Kärra HF-HK Tyrold (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 D-pojkar 96 DP96 Prisutdelning (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 D-flickor 96 FINAL HK Linne-Skövde HF 2 (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 D-flickor 96 DF96 Prisutdelning (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 Övrigt Övrigt (2006-11-05)
Skadevi Handbollscup 2006 Elitjuniorer IK Sävehof-IFK Skövde HK (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 Elitjuniorer IFK Ystad HK-Lindeskolans IF (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 Elitjuniorer Herning FH-Hammarby IF (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 Elitjuniorer Redbergslids IK-Lugi HF (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 A-pojkar 90-91 HP Skövde 1-Irsta HF Ungdom 1 (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 A-pojkar 90-91 HK Guldkroken-Lugi HF (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 A-pojkar 90-91 IF Guif 1-Alingsås HK 1 (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 A-pojkar 90-91 O/V Helsingborg-RP Linköping (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 A-pojkar 90-91 Redbergslids IK 1-Skogås HK (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 A-flickor 90-91 Falköpings AIK-Tyresö HF 1 (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 A-flickor 90-91 IK Sävehof 2-Falköpings AIK (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 A-flickor 90-91 Kärra HF 1-IK Sävehof 3 (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 A-flickor 90-91 Sandefjord TIF-IK Sävehof 1 (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 A-flickor 90-91 Torslanda HK-Kärra HF 2 (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 A-flickor 90-91 Skövde HF 1-Irsta HF Ungdom (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 C-flickor 94 HK Country 2-IFK Karlsborg (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 Övrigt Övrigt Förmiddag (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 Övrigt Restaurang Trumslagaren (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 Övrigt Övrigt Eftermiddag/Kväll (2006-11-04)
Skadevi Handbollscup 2006 Elitjuniorer IFK Skövde HK-IFK Ystad HK (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 Elitjuniorer Lindeskolans IF-IK Sävehof (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 A-pojkar 90-91 IFK Skövde HK 1-KFUM Ulricehamn (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 A-pojkar 90-91 HP Skövde 2-Redbergslids IK 1 (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 A-pojkar 90-91 IK Sävehof 1-IFK Skövde HK 2 (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 A-pojkar 90-91 Redbergslids IK 1-Skuru IK (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 A-pojkar 90-91 Hammarby IF-IF Guif 2 (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 A-flickor 90-91 Skövde HF 1-Kroppskultur 3 (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 A-flickor 90-91 Kroppskultur 1-Skövde HF 2 (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 A-flickor 90-91 Skara HF 1-Tibro HK 2 (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 A-flickor 90-91 IK Sävehof 1-Önnereds HK 3 (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 A-flickor 90-91 BK Söder-Kärra HF 3 (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 B-pojkar 93 Bollebygds AFF-IFK Skövde HK 2 (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 B-pojkar 93 IK Bolton-IFK Ystad HK 1 (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 B-flickor 93 Hammarby IF-Skövde HF 1 (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 B-flickor 93 Alingsås HK-HK Country (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 B-flickor 93 Kungälvs HK-Skövde HF 1 (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 B-flickor 93 RP Linköping 3-Hammarby IF (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 C-flickor 95 Kroppskultur 1-Skövde HF 3 (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 Övrigt Övrigt Arena Skövde Förmiddag (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 Övrigt Övrigt Eftermiddag (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 Övrigt Select Sport (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 Övrigt Övrigt Kväll (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 Övrigt Bad (2006-11-03)
Skadevi Handbollscup 2006 Övrigt Planfunktionärerna Emil och Fredrik (2006-11-03)
IFK Skövde HK-IFK Ystad 33-27 (2006-10-16)
IFK Skövde HK-HK Drott 26-24 (2006-10-02)
IFK Skövde HK-LIF Lindesberg 31-37 (2006-09-25)
Herrjunior-SM Steg 1 HP Skövde 90 J-KFUM Trollhättan J 20-15 (2006-09-16)
SLA Open IFK Skövde HK-IK Heim 37-42 (2006-09-02)
SLA Open Lugi HF-Hammarby IF 23-31 (2006-09-02)
SLA Open IF Guif-Viborg HK 18-26 (2006-09-02)
SLA Open IFK Skövde HK-O/V Helsingborg 35-34 (2006-09-01)
SLA Open IF Guif-Lugi HF 31-22 (2006-09-01)
SLA Open Hammarby IF-LIF Lindesberg 45-28 (2006-09-01)
SLA Open Lugi HF-IFK Skövde HK 35-30 (2006-09-01)
SLA Open Hammarby IF-Viborg HK 31-32 (2006-09-01)
Träningsmatch IFK Skövde HK-IK Heim 39-28 (2006-08-07)
IFK Skövde HK-Hammarby IF 1/2-final 4 25-26 (2006-04-26)
IFK Skövde HK-Hammarby IF 1/2-final 2 23-28 (2006-04-20)
IFK Skövde HK-Redbergslids IK 1/4-final 5 32-29 (2006-04-06)
Redbergslids IK-IFK Skövde HK 1/4-final 4 26-24 (2006-04-02)
IFK Skövde HK-Redbergslids IK 1/4-final 3 27-33 (2006-03-31)
IFK Skövde HK-Redbergslids IK 1/4-final 1 35-28 (2006-03-24)
IFK Skövde HK-IFK Ystad 28-29 (2006-03-19)
IFK Skövde HK-H43 35-28 (2006-03-12)
IFK Skövde HK-Hammarby IF 38-40 (2006-02-28)
IFK Skövde HK-IK Sävehof 36-31 (2006-02-20)
HK Skövde-Västra Frölunda IF 25-26 (2006-02-04)
ICA-cupen Steg 4 Flickor IK Sävehof-IF Hellton 24-18 (2006-01-21)
ICA-cupen Steg 4 Flickor Skuru IK-Skövde HF 25-15 (2006-01-21)
Knistad Cup Bronsmatch Viborg HK-US Dunkerque 37-25 (2006-01-14)
Knistad Cup Final IFK Skövde HK-IFK Ystad 41-35 (2006-01-14)
Knistad Cup IFK Ystad-Viborg HK 35-33 (2006-01-13)
Knistad Cup IFK Skövde HK-US Dunkerque 35-28 (2006-01-13)
Träningsmatch IFK Skövde HK AP-Skövde HF A (2006-01-04)
IFK Skövde HK-Redbergslids IK 30-28 (2005-12-22)
EHF-cupen IFK Skövde HK-Dynamo Astrakhan 28-26 (2005-12-10)
IFK Skövde HK-IK Heim 43-33 (2005-11-30)
IFK Skövde HK-Alingsås HK 38-28 (2005-11-20)
IFK Skövde HK-HK Drott 27-27 (2005-11-09)
Skadevi Handbollscup 2005 Söndag (2005-11-06)
Skadevi Handbollscup 2005 Lördag (2005-11-05)
Skadevi Handbollscup 2005 Fredag (2005-11-04)
EHF-cupen IFK Skövde HK-Valur Reykjavik 35-28 (2005-11-04)
Skadevi Handbollscup 2013 Elitjuniorer 95-96 Kärra HF-IFK Skövde HK ()
Skadevi Handbollscup 2013 Elitjuniorer 95-96 Redbergslids IK-Alingsås HK ()
Skadevi Handbollscup 2013 Elitjuniorer 95-96 A-FINAL IFK Ystad-Redbergslids IK ()
Skadevi Handbollscup 2013 A-pojkar 97-98 HP Tibro-IFK Skövde HK 2 ()
Skadevi Handbollscup 2013 A-pojkar 97-98 Skara HK-Kärra HF 2 ()
Skadevi Handbollscup 2013 A-pojkar 97-98 IFK Skövde HK 1-Kärra HF 1 ()
Skadevi Handbollscup 2013 A-pojkar 97-98 HP Skövde/Country-Alingsås HK 1 ()
Skadevi Handbollscup 2013 A-pojkar 97-98 HV Tidaholm-Alingsås HK 3 ()
Skadevi Handbollscup 2013 A-pojkar 97-98 HP Skövde/Country-Norrköpings HK ()
Skadevi Handbollscup 2013 A-pojkar 97-98 Silwing/Troja-HP Skövde/Country 1 ()
Skadevi Handbollscup 2013 A-pojkar 97-98 Alingsås HK 2-Stenungsunds HK ()
Skadevi Handbollscup 2013 A-pojkar 97-98 HV Tidaholm-IFK Skövde HK 1 ()
Skadevi Handbollscup 2013 A-pojkar 97-98 A-FINAL Kärra HF 2-Alingsås HK 1 ()
Skadevi Handbollscup 2013 A-flickor 97-98 Åkersberga HK-Lödde Vikings HK ()
Skadevi Handbollscup 2013 A-flickor 97-98 HK Country-Kungälvs HK 2 ()
Skadevi Handbollscup 2013 A-flickor 97-98 IF Hellton-Skuru IK ()
Skadevi Handbollscup 2013 A-flickor 97-98 Lödde Vikings HK-Team Bohuslän HF ()
Skadevi Handbollscup 2013 A-flickor 97-98 HC Drita-IFK Tumba HK 2 ()
Skadevi Handbollscup 2013 A-flickor 97-98 Tibro HK-Önnereds HK 2 ()
Skadevi Handbollscup 2013 A-flickor 97-98 Kungälvs HK 1-Önnereds HK 1 ()
Skadevi Handbollscup 2013 A-flickor 97-98 A-FINAL HK Country-Team Bohuslän ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-pojkar 99 Åhus Handboll-IFK Skövde HK ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-pojkar 99 HP Skövde/Country-Ale HF ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-pojkar 99 A-FINAL Lugi HF-HK Silwing/Troja 1 ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-flickor 99 Habo Handboll-Tibro HK ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-flickor 99 Kärra HF 2-Eslövs IK ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-flickor 99 Skövde HF 2-Kärra HF 1 ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-flickor 99 Skövde HF 1-Önnereds HK 2 ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-flickor 99 Tibro HK-IK Sävehof ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-flickor 99 HK Country-HK S-hof ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-flickor 99 Lugi HF-Torslanda HK 1 ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-flickor 99 A-FINAL Sorunda IF-Skövde HF 1 ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-pojkar 00 HK S-hof-Sandefjord TIF 1 ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-pojkar 00 IF GUIF 1-Kärra HF ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-pojkar 00 LUGI HF-Borås HK 84 ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-pojkar 00 Önnereds HK 2-IFK Skövde HK 1 ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-pojkar 00 Ystads IF 2-IF GUIF 3 ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-pojkar 00 A-FINAL IFK Skövde HK 1-IFK Tumba HK ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-flickor 00 Trelleborg HBK-Skövde HF Röd ()
Skadevi Handbollscup 2013 B-flickor 00 A-FINAL Kärra HF 1-Kärra HF 2 ()
Skadevi Handbollscup 2013 C-pojkar 01 Falköpings AIK-H43 Lund 2 ()
Skadevi Handbollscup 2013 C-pojkar 01 IFK Skövde HK 2-Halmstad Handboll ()
Skadevi Handbollscup 2013 C-pojkar 01 A-FINAL H43 Lund 2-Tyresö Handboll ()
Skadevi Handbollscup 2013 C-flickor 01 HK Silwing/Troja-Kärra HF 2 ()
Skadevi Handbollscup 2013 C-flickor 01 Skara HF-Eslövs IK ()
Skadevi Handbollscup 2013 C-flickor 01 Stenungsunds HK-Önnereds HK ()
Skadevi Handbollscup 2013 C-flickor 01 RP IF Linköping-HK Aranäs KBA ()
Skadevi Handbollscup 2013 C-flickor 01 A-FINAL Gustavsbergs IF HK-H43 Lund ()
Skadevi Handbollscup 2013 C-pojkar 02 IFK Skövde HK 1-Vetlanda HF ()
Skadevi Handbollscup 2013 C-pojkar 02 Lysekil HK-HK Lidköping 2 ()
Skadevi Handbollscup 2013 C-pojkar 02 A-FINAL Norrköpings HK-HK Silwing/Troja ()
Skadevi Handbollscup 2013 C-flickor 02 Kärra HF 1-HK Guldkroken ()
Skadevi Handbollscup 2013 C-flickor 02 IK Baltichov-Skara HF Vit ()
Skadevi Handbollscup 2013 C-flickor 02 Skövde HF 1-Skara HF Vit ()
Skadevi Handbollscup 2013 C-flickor 02 IK Baltichov-H43 Lund ()
Skadevi Handbollscup 2013 C-flickor 02 A-FINAL HEI-IK Baltichov ()
Skadevi Handbollscup 2013 D-pojkar 03 IFK Skövde HK 1-IFK Karlsborg ()
Skadevi Handbollscup 2013 D-pojkar 03 HK Aranäs 2-IF Swithiod ()
Skadevi Handbollscup 2013 D-pojkar 03 IFK Skövde HK 1-HK Ankaret 2 ()
Skadevi Handbollscup 2013 D-pojkar 03 A-FINAL RP IF Linköping Vit-IF Swithiod ()
Skadevi Handbollscup 2013 D-flickor 03 Tibro HK-Skara HF Lila ()
Skadevi Handbollscup 2013 D-flickor 03 HK Aranäs Vit 1-Skövde HF 1 ()
Skadevi Handbollscup 2013 D-flickor 03 HK Aranäs Vit 2-Skara HF Vit ()
Skadevi Handbollscup 2013 D-flickor 03 Falköping AIK Röd-Skövde HF 3 ()
Skadevi Handbollscup 2013 D-flickor 03 Skövde HF 2-Kärra HF ()
Skadevi Handbollscup 2013 D-flickor 03 A-FINAL Skuru IK-Önnereds HK 1 ()
Skadevi Handbollscup 2013 Övrigt Föreläsning Jonas Källman ()
Skadevi Handbollscup 2013 Övrigt Arena Skövde Fredag ()
Skadevi Handbollscup 2013 Övrigt Arena Skövde Söndag ()